Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy most lettünk elsősök a gimiben, és az egyik osztálytársunk nagyn cikisen, kislányosan öltözködik és viselkedik.

Pl. Arcot rajzol a ceruzáira és családosat játszik velük.

Meg nagy kötött pulcsikban jár meg ultraciki lábszárvédőben és tüdőig el van kötve a nadrágja.


2010. nov. 26. 18:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Ja,azt elfelejtettem mondani hogy foglalkozz sajat magaddal. Igy egeszseges eletet elhetsz.
2010. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Aki a linket küldte: Kb xD Csak nem ilyen cipővel :D
2010. dec. 17. 16:31
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...én elég sokáig olyan voltam, hogy nem érdekeltek a divatos dolgok. Vagyis hát nem az, hogy nem érdekelt,hanem nem alakult még ki az ízlésvilágom. Szerintem ez majd nála is változik. Kilencedikesen még csak most rázódik bele egy következő "rendszerbe".Majd alakul a dolog. És 14 évesen még ráér. Előbb élje ki magát mint gyerek, aztán ráér felnőttesdit játszani. SAjnos a mostani lányok, már kezdve 12 éves kortól majmolják a divatot, meg az ún sztárokat.Elég elszomorító, hogy ilyen korban kezdenek el mindent. És ezt én mondom 19 éves fejjel.

Na de visszatérve erre a dologra, szerintem haggyátok, aztán majd magától rájön, hogy mi áll jól neki, meg mi nem. Vagy ha ennyire tenni akartok az ügy érdekében, akkor üljetek le, és beszéljetek vele. De persze finoman.

Mert elég szar tud lenni, amikor szídják az ember öltözködését. Én átéltem. Az osztálytársaim minden áron meg akartak változtatni egy időben. Kifiguráztak, kinevették a ruháim, de mivel nem hagytam magam átalakítani, egy idő után leszálltak a témáról, és én is rájöttem mi áll jól nekem és mi nem.

19/L

2010. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
72%
Legalább ő egyedi :)
2010. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Az már csak az ő baja, ha nem hozza ki magából a maximumot. De talán egy-két év, és kikupálja magát. Vagy eleve ilyen személyiség, akit sosem fog érdekelni a divat. Azzal ti ne törődjetek. Az meg egyáltalán nem gáz, hogy magas derekú nadrágot hord. Nekem is van néhány magas derekú nadrágom, és sokkal jobb, mert legalább nincs kint a seggem vágása ha leülök.

Ha valaki emiatt lemerne szólni, megdobnám a hozzám legközelebb eső tárggyal. XD

24/L

2010. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

"Nem az öltözködése zavar, hanem , hogysemennyire sem érdekli a divat, a sminkelés, kilencedikes létére..."


De Neked ez nem tökmindegy?????? Ha ilyen sekélyes vagy, örülj neki, hogy van kinél szebbnek, divatosabbnak lenned... Őt meg hagyd békén.

És arra nem gondolsz, hogy csóró, és nincs pénze divatos ruhákra (és attól még lehet értékes ember...)?

Én is szeretek odafigyelni az öltözködésre (igaz,nem a divat szerint), és sminkelem magam, de nem azt figyelgetem, hogy mások hogyan vélekednek ezekről, ez mindenkinek a magánügye. Amikor kb. annyi idős voltam, mint Te, én is kisminkeltem 1-2 barátnőmet,aki idegenkedett ettől -el is ismerték, hogy szebbek így, de nem érezték magukat ÖNMAGUKNAK - érted????? El kell fogadni, hogy mindenkinek más a kényelmes, a fontos.

2010. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

wow, vannak még ilyen lányok. Nekem lehet bejönne az az osztársad.

De micsoda kérdés ez, hogy mit csináljatok vele? Mégis mit akartok? Szerintetek ez határozza meg az embert, hogy hogyan öltözködik meg sminkel? Ha ő úgy szeretne öltözködni, hogy gáz, akkor tegye azt. Ha te mást szeretnél tedd azt. Ettől még lehettek tök jóba. Ha emiatt bántjátok, akkor gerinctelen férgek vagytok.

Am én csomó olyan embert ismerek, akik semmit sem adnak a külsőre öltözködés terén pl. És mégis sokkal jobb emberek, mint a többiek és nagyon elismertek.


Én egy ilyen lányban inkább azt látnám, hogy vmennyire bátor meg egyedi is. Mert nem érdekli, hogy mások mit csinálnak, vagy mi menő és mi nem.

2010. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
14 évesen engem sem érdekelt a divat, de a fiúk se nagyon. Naiv vagy, ha azt hiszed a divatos öltözet a minden. Kimondottan csúnya lány voltam, alaktalan, nem szép ruhákban jártam, de nem érdekelt. Voltak az osztályban önelégült cicababák, akik lenéztek az öltözékem miatt(olyanok mint te). Amúgy jó szívű voltam, mindig segítettem másoknak, amiben csak tudtam. 10 év telt el azóta, én csinos jól öltözött felnőtt nő lettem egy jó munkával. Eléggé meglepődtem, mikor megláttam az osztálytalálkozón azokat a ,,szép" lányokat, akiknek az életük volt a kinézetük. Ketten nagyon csúnyán elhíztak, ketten pedig jól néznek ki(bár elég kiélt fejük van), de csak lézengenek a világban, mert munkanélküliek. Sosem tudhatod miből lesz a cserebogár...
2010. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
21:19-es vagyok. Ugyanez a helyzet nálunk is, mint az utolsó hozzászóló mondta. Én még csak 20 vok, de sok oszttársamon ugyanezt látom, akik még 1 éve nagyon menők voltak gimi végén, hogy teljesen elzülöttek és céltalanok. Persze én voltam a hülye kis lúzer mindig, meg rajtam röhögtek, kb mindennel bántottak, amivel csak tudtak és most nincsenek sehol.
2010. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!