Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy most lettünk elsősök a gimiben, és az egyik osztálytársunk nagyn cikisen, kislányosan öltözködik és viselkedik.

Pl. Arcot rajzol a ceruzáira és családosat játszik velük.

Meg nagy kötött pulcsikban jár meg ultraciki lábszárvédőben és tüdőig el van kötve a nadrágja.


2010. nov. 26. 18:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

jól mondod előző!!:D

am grat a munkához:)

2010. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát meg lehet nézni hogy a volt osztályomból kinek van mára kiegyensúlyozott párkapcsolata, normális munkája vagy boldog családja.

Hát nem a "divatmajmoknak" a másokat lenéző "egyenlibáknak".


A leányzóról:

Előbb utóbb meg fog változni. vagy ha nem, akkor az ő élete. Annyit tehetsz, hogy elmész vele shoppingolni, és felpróbáltatsz vele "hülyeségből" olyan ruhákat, amik jól állhatnak neki, esetleg megnézi magát a tükörben és tetszik neki amit lát, akkor elgondolkodik, hogy mégse kéne a gatyót a melléig húzni. ;)


A gyerekes játékokat ki fogja nőni, de hát lehet hogy ő egy amolyan művészlélek, vannak akik sose nőnek fel. El kell ezt fogadni. Nem vagyunk egyformák. Az lenne a csúnya világ, ha mindenki feszülős farmerben, konverz cipőben és NewYorker-es pólóban szaladgálna és teljesen elvesztené az egyéniségét a nagy egyéniségkeresésben. Ja, merthogy ez a divat. Blej. :S

2010. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi, szerintem ki fogom próbálni ashoppingolós tervet :) Meg áthívott Bulizni egyik héten vmelyik nap gondolom ottalvós és akkor majd elviszem egykét ruhámat ami szeritnem jól állna neki :)
2010. nov. 30. 13:28
 34/49 anonim ***** válasza:

hééj, énis hordok nagy kötött pulcsit meg lábszárvédőt, csak a kettőt nem egyszerre xD

szerintem egyéni szoc. problem, hogy mit csinál, ha amúgy jófej, akkor nyugodtan beszélgessetek vele, meg minden... ha meg nem, itt az idő észre se venni :)

2010. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Kedves az a válaszoló aki levelezőn diplomázott! Én is csak gratulálni tudok ahhoz, amit az életedben elértél!

Azt nem érti meg senki, hogy én nem vagyok egy kis krva. Szerintem teljesen normális tini vagyok. Érdekel egy kicsit a divat, a sminkelés, a sztárok, a zene meg minden ami egy tinilányt érdekel. de az elsők között van a tanulás is. Angolból én vagyok a csoportban az egyik legjobb, szinte csak ötöseim vannak. Mindenből minimum négyesre állok, kivéve tesit.

És annyira elkényeztetett hülye tyúk sem vagyok, mint aminek mondtok. Az egyik converse cipőmet magamnak vettem a másikat szülinapomra kaptam.

Remélem, hogy nem leszek olyan mint akit az előző válazsoló említett, vagyis nem fogok alantas divatmunkát végezni, ahova harminc éves korom után már nem kellek.

És céljaim is vannak: Belsőépítész szeretnék lenni, egyetemet végezni, lediplomázni.

2010. dec. 17. 15:20
 36/49 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 14 éves lány nyugodtan legyen gyerek amég megteheti.
2010. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

[link]

így öltözik?

2010. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

14 évesen még inkább áll közelebb egy gyerekhez, mint egy felnőtthöz, ahogy Te is. És hidd el, inkább jobb neki, míg bír játszani, minthogy hamar egy "hülye" stresszes felnőtt legyen. Meg majd Te is belátod, nem is 10, de vagy 2 év múlva, hogy 14-15 évesnek lenni nem olyan nagy dolog, nem kéne annyira komolyan vennetek magatokat. Csak várj egy évet és szörnyülködni fogsz, hogy milyen kis "csicskák" a 9.-esek, később meg pláne, pedig most pont ugyanolyan vagy.

Másrészt meg ne mond, hogy ez a lány a barátod, mert egy barát nem ilyen. A barátodat olyannak szereted amilyen és nem érzed cikinek, hogy ő még játszik és nem úgy öltözködik, ahogy a csorda és pláne nem zavar bármikor is, ha veled van.

Az meg hogy hogy öltözködik, az az ő dolga. Ez az ő személyisége, akkor is, ha nem olyan, amilyennek mások szeretnék látni.

2010. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

egyrészt még nagyon fiatalok vagytok, neki is fog még változni az ízlése... vagy nem.. és akkor? lehet teljesen egyedien is öltözni, sőt, csak becsülni tudom, ha valaki kiáll a saját értékrendjéért, stílusáért, nézetért és nem sodródik az árral.


nem a csaj a ciki, hanem Ti, kedves állítólagos barátnők:

"Hajjajj.. Nem az öltözködése zavar, hanem , hogysemennyire sem érdekli a divat, a sminkelés, kilencedikes létére..." <--- ezt írtad. no comment, sose legyen nagyobb bajod!

2010. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Mar ne is hgaragudj,de ezt nem ertem:folyton rajtatok log,de o a baratnod. ez mit jelent? Gondolom akkor nem a baratnod,ha ugy erzed hogy rajtad log. Amugy en sem sminkeltem magam,es oltozkodni sem tudtam rendesen,mert szegenyek voltak a szuleim. Most 28 evesen kulfoldon elek,es meg a modell baratnoim is azt mondjak hogy gyonyoru vagyok,es a vilagot utazom,mert nagyon jol allok anyagilag. ezzel nem dicsekedni akartam,csak megertetni veled hogy a rut kiskacsakbol lesznek az ertekes,szep emberek. Ja,azt meg hozzateszem hogy az osztalyomban volt meno csajokbol egy stresszes elhizott bankban dolgozo irigylesre nem melto eletet elo nok lettek. Tudod hogy megy ez:: egyszer fent,egyszer lent. Amugy a te "baratnod" biztosan magasabb szinten erzi magat mint ti ,es biztosan nagyon kulonleges is. legalabb o nem lesz olyan mint ti mai kis pi...cs..ak....
2010. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!