Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy most lettünk elsősök a gimiben, és az egyik osztálytársunk nagyn cikisen, kislányosan öltözködik és viselkedik.

Pl. Arcot rajzol a ceruzáira és családosat játszik velük.

Meg nagy kötött pulcsikban jár meg ultraciki lábszárvédőben és tüdőig el van kötve a nadrágja.


2010. nov. 26. 18:11
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Igen, gratulálhatsz XD
2010. nov. 26. 19:07
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

hogyha a barátnőd, akkor mit izgat, hogy nem divatozik, meg nem sminkeli magát?? ha meg attól félsz, hogy kicikizik, akkor megvéded b.zdmeg.

ha ilyen manapság a "barátság" akkor sajnálom a mai tiniket... anyám -.-

2010. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ez a te kis hazugságod bogaram:


"Első. Jó, tudom, hogy semmi közünk hozzá, de nagyon nem illik oda. semmi bajunk nem lenne vele, ha nem lógna állandóan rajtunk és nem mutogatná az új szerzeményeit...

Amúgy meg csak őt féltjük. Egy nagyvárosi gimiben félek hogy cikizni fogják." <---igen kérdező ezt te írtad


ebben annyi az ellentét, hogy itt zavar, hogy veletek van De közben meg véded mert a barátnőd??? kicsikém belegabajodtál a saját hazugságodba. ez olyan alap hazugság...szerintem csak azért írtad, hogy mindenki leszólja a szerencsétlen lányt. én inkább lennék az ő barátnője mint a tiédnek. te is a KÖK faj egyike vagy....

2010. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

pffff...utolsó, éppen ezt akartam írni! :D

Hát kicsikém..nem jött össze ez a story..majd talán máskor...addig gyakorold..:D

Amúgy mindenkit felvilágosítok, hogy nem mindenki ilyen....Nekünk is van az osztályban kevésbé jó öltözködésű csaj, de nem szóljuk le, mert az osztály része...és amúgy nagyon jófej! :)


16/L

2010. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
21%
A "kötött pulcsisok" sem különbek ám.Ugyan úgy leszólják a "ribancokat".És mi jogon?Semmi köze senkinek senkihez.A kérdező pedig csak jót akar.Hívd át magatokhoz és nézzétek meg a bajos csajokat meg egy csomó csajos filmet.Aztán ha legközelebb megy ruhát vásárolni menj vele.Akár akkor is ha csak turiból vásárol.Ott is vannak nagyon szupi és divatos dolgok.Amúgy most nagy divat a "tüdőnaci". [link] Itt vannak érdekes összeállítások,ha esetleg kitudtok többet hozni a ruhatárából.Smink meg nem kell sok max.egy szájfény,szempillaspirál,szemhéjtus ez már hatalmas változást tud eredményezni.
2010. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de neked mi közöd van hozzá, hogy vki mit csinál, ha ezzel neked nem árt? Vannak későbben érő emberek, meg vannak olyanok, akik sosem lesznek olyanok, akiknek a smink meg a pasizás fogja az egész életét kitölteni. Az a jó a világban, hogy ennyire különböző mki. Az egy dolog, hogy cikinek tartod, de hogy szted kéne vele vmit kezdeni csak azért, mert a te ízlésednek nem tetszik/derogál... látatlanban is az a csaj a szimpibb ezek után a marha intelligens megnyilatkozások után.
2010. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 14-15éves... majd megváltozik, ha ő akar. Te pedig már valószínűleg ilyen hazudós, kotnyeles liba maradsz egész életedre, de legalábbis az első csalódásig.

Az is lehet, hogy szegény és nincs pénze a nyújorkerbe meg a berskába meg tálivejlbe és társaiba menni shoppingolni, ami nem szupcsi folog, de ez van. -.-" Valószínűleg egy kreatív lélek. Normális ember vagyok, egyénien öltözködöm, rengeteg barátom van és unalmamban az előadásokon arcot rajzolok az ujjbegyeimre és elszórakoztatom a körülöttem élőket. És nééé, a barátaim pont az ilyen dolgaimért szeretnek, mert nem vagyok olyan 12 1 tucat, mint a többség.

Komolyan, ne erőltess rá semmit, 16éves koráig úgyis magától kezd majd változni, ha úgy gondolja, van aki későn érő típus.

2010. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Ajj xD

Hát ezt teljesen mindenki félreérti. Kicsit zavar, hogy folyton rajtunk lóg, de azért megvédeném, ha bántanák, mert a barátnőm.

És a barátság nem csak arról szól, hogy csak jót mondunk egymásról. Mármint az igaz barátság nem.

Azért engem se úgykell elképzelni mint valami kis ribancot. Én se vagyok nagyon oda egykis sminkelésért, de szájfény meg szemfesték majdnem midűndig van rajtam, nem is sok. Meg akorrektort is bírom, főleg ha reggel arra ébredek, hogy egy orbitális pattics van a homlokomon :D De ő ha kifestem magam rögtön odajön, hogy úúú te most ki vagy festeveee? :O

Meg bárcsak olyan tüdőnacit hordana amit az egyik "kedves" válaszoló linkelt :D De nem, egy csőgatyát köt fel odáig :D

2010. nov. 27. 11:39
 29/49 A kérdező kommentje:

Ja, és az öltözködéseme kihagytam... le kellett volnaírnom alapból a kérdéshez, hogy nem vagyok kis sulikvája :)

Amagas sarkú cipőktől egyenesen kivagyok, általábanakedvenc sötétkék konzervcipőm van rajtam. Mgegveszek a csőgatyákért, de elég nehéz egy oylat találni, amiből nincs ki a fél seggem. Egypólóm se csöcskitevős...

Szarul esik, hogy alapból ilyennek kell elképzelni... ha nem én írtam volna a kérdést, akkor nem könyvelném el magam egy utálatos kis tyúknak...

Na de ugyebár mindenki magából indul ki...

2010. nov. 27. 11:43
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsillag! Elég szegénységi bizonyítvány, hogy egy mai 14éves kislány, hangsúlyozom GYEREK, a sminkeléssel van elfoglalva és nem a tanulással...mondok egy jó példát, én személy szerint nem voltam túl divatos a gimiben(a szüleimnek nem volt annyi pénze, hogy mindig divatos ruháim legyenek), sőt még csak nem is nagyon sminkeltem...ennek ellenére 10év elteltével egy sikeres multi cégnél dolgozom (persze a fősuli elvégzése után, ami neked biztos ciki lenne, mert munka mellett diplomáztam levelezőn), jó állásom van, felelősségteljes és nagyon szakértelmet igénylő....és azok az osztálytárs nőim akik a gimiben a sminkjükkel meg a divattal voltak elfoglalva, ma egy szoliban dolgoznak, vagy valami hasonló "divatos,trendi" helyen és ha összefutunk valahol azt sem értik amit mondok annyira okosak szegények.....szóval 14évesen egy GYEREKNEK ne a divat legyen a fontos!
2010. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!