Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Nagyon Ciki. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy most lettünk elsősök a gimiben, és az egyik osztálytársunk nagyn cikisen, kislányosan öltözködik és viselkedik.

Pl. Arcot rajzol a ceruzáira és családosat játszik velük.

Meg nagy kötött pulcsikban jár meg ultraciki lábszárvédőben és tüdőig el van kötve a nadrágja.


2010. nov. 26. 18:11
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Nem veszem, jobb dolgom is van épp annál.

Meg amúgy barátai is vannak, meg minden...

2010. nov. 26. 18:35
 12/49 anonim ***** válasza:
89%
mekkora gyökér vagy:D már bocs...
2010. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, 14-15 éves kislányról van szó... Miért kéne, hogy a ruhák meg a smink körül járjon az esze? Nem csak abból áll a világ. Ő legalább nem olyan felszínes, mint te.

Egyébként jó fej lehet.

2010. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Engem tizedkes létemre sem érdekel a divat és a smink. Ez valami alapelvárás, vagy mi ? Gyökér :D


Amúgy meg kamu.

2010. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
17%
Már elnézést, kedves válaszolók... Szerintem a kérdező épp attól fél, hogy az említett lányt ki fogják közösíteni, amiért ilyen gyerekes. Na most, kérdem én, ez miért rossz? Ő nem olyan nagy paraszt, hogy kiröhögjön másokat, vagy kiközösítsen másokat, ő csak aggódik, hogy esetleg ezért fogják bántani ezt a lányt. Viszont kérdező, sajnos semmit nem tudtok vele csinálni. Nálunk is van egy ilyen csaj, csak hozzá még társul a borzalmas belső is... De erről meg ennyit. :)
2010. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
81%
szerintem paraszt...marmint a kerdezo...
2010. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: köszi, tényleg nem cikizni akarom, csak féltem, mert barátnőm :)

Többiek: Majd hallgassátok a Morning Showt küldök nektek egy számot: Tik vagytok parasztok:)

2010. nov. 26. 18:54
 18/49 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem pedig igaza van. Ezek azok a gyerekek akik nemtudnak felnőni. Sajnos ezekkel az a baj, hogy egy idő után (főleg a mai fiatalság) inkább a közelébe se megy mert ciki ahogy kinéz, ahogy viselkedik. Így nem lessz nőies, nem fog párt találni és nem lesznek barátai.
2010. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
72%
A "Tik vagytok parasztok" egy igazi gyöngyszem.... :):) Gratulalhatok?????
2010. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy az neked/nektek?
2010. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!