Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A városba "illik" melegítőbe...

A városba "illik" melegítőbe járni?

Figyelt kérdés
Eddig itt a faluba jártam iskolába és mindig adidas cuccokba jártam, a farmert nem nagyon szeretem, és idáig ha a városba jártam, állatába farmerbe voltak a velem egykorúak! (Jövőre megyek 9.-be...)
2010. nov. 11. 19:08
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
szerintem faluban elmegy a melegitő,de azért az nem valami guszta...
2010. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Tegnap vettem egy corbis inget, meg hozzá egy enyhén kék farmert: [link]

Ezt meg túl csicsásnak tartom, buliba,elegáns helyekre tökéletes, na de suliba?

2010. nov. 17. 08:20
 23/27 A kérdező kommentje:
És mondjuk nike melegítő nadrág és pamut nike felső?
2010. dec. 2. 13:25
 24/27 anonim ***** válasza:
a melegítőfelső még oké, de alulra inkább farmert vegyél
2010. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én Adidas melegítőt már vettem föl, de a fiatal, 23 éves tesitanárom is ugyan olyanba jár, fekete Adidas, 2 fehér csíkkal az oldalán. Szerintem ha 7 napból 2-szer rajtad van (kedden, csütörtökön) az nem gázos, de mindig...
2010. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

gatya--> tényleg legyen farmer, kivéve ha sportolsz vagy ha sportolni mész.

Felső--> nem kell elegáns ingbe gondolkodni. Egy jó kis melegítőfelső ami persze igényes és egy póló is bőven megteszi. Akár az eddigi adidas vagy nike felsőidet is hordhatod, csak a farmerrel. 14 éves vagy nem kell túlzásokba esni. Elhiszem hogy tartasz attól hogy most egy nagyobb városba fogsz járni iskolába és valamelyest meg akarsz felelni az elvárásoknak. Ne aggódj annyit, viselkedj természetesen, legyél olyan amilyen vagy! :)

2010. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Most az se mind egy szerintem , hogy milyen melegítőben járok iskolába. Szerintem az ilyen együttesek csak a cigányosak, és a cinkek.. Bármilyen márkásak is. Igen az együttesek. De alulra egy pamut melegítő alsó aminek a szára be van gumizva, az a hip-hoppos féle felülre meg egy kapucnis nem zippzáros felső cipőnek meg egy sima Nike cipő is tud k×rvára jól kinézni.. Nem kötelező farmer. De viszont az ilyen együtteseket csak futni venném fel . Szerintetek nem így van ?


Sajnos csak kicsiben tudom mutatni, mivel a rapcity bedöglött most ideiglenesen de : [link]


és ehhez egy felső . Nem a susogós hanem a pamut. Szerintem nem gáz ..

2011. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!