Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden 2. ember adidas melegít...

Minden 2. ember adidas melegítőbe rohangál. Miből telik rá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
irónia?
2011. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, h tényleg adidas, és nem csak szorgos kínai kezek varrták rá a jelet egy dohos pincében?

Egyébként attól mert vkinek van egy- két márkás ruhadarabja, még nem jelenti azt, hogy felveti az illetőt a pénz.

2011. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, csak lehet, hogy kb az az egy melegítője van. Pl ebből telik rá...
2011. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jah,nekem is az az egy melegítőm van..
2011. ápr. 27. 23:45
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Mi nem vagyunk vagyonosak, se semmi. Én dolgozom suli mellett két éve, félreraktam erre a pénzt.

16/L

2011. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Hol? Pesten biztos nem,itt nem divat ez a sz@r!
2011. ápr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy s.kék plüs Gucci melegítőm. Turiban vettem, és még az eredeti árcédula is rajta volt.

A barátnőm meg Ed Hardy-t talált ugyanitt. Kb 10 ezres tétel volt mindkettő, de sztem megérte.

Csak vadászni kell az ilyen gyöngyszemekre (ja, és nem kilós turiban, hanem darabárasban)


Egyébként meg jó olyan példát is látni, hogy valaki vesz egy 40ezres fehér mellényt, mert megteheti. Más is megteheti, csak akkor lehet, hogy arra a hónapra kikapcsolnák nála a vizet, vagy villanyt. Vagy elvinné a kis kuckóját a bank...


Az meg egyáltalán nem függ a diplomák számától, hogy kinek mennyi pénze van ruházkodni, ezt kár idekeverni. Minden a kapcsolatokon múlik, és azon hogy jókor van e jó helyen. Nekem is 2 van, mégis turiból van a Guccim :)

2011. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most mi az, hogy leégne a pofátokról a bőr? Én turiban vettem, egy nagyon szép Adidas melegítő felsőt. Újonnan nem szívesen vettem volna meg. Néha felveszem, de amúgy inkább nőiesen csinosan öltözöm. Miért lenne égő Adidast felvenni?
2011. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy a belvárosban sétálgatok benne, de szerintem egy bicikli túrára, egy erdei sétára, vagy bármilyen szabadidős tevékenységre ideális. Na jó, még a lakótelepi ABC-be is le lehet vele ugrani...

Na most már kiderült, hogy lakótelepen lakom... Kérlek ne kössetek belém ezért.

2011. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
tényleg minden emberen lassan adidas megelgitö van de azok hamisitványok.Mert bnőmnek is vvan és szabadkárol hozzák ezeket vagy jugó stb....és 30ezer helyett 10ezerér megveszed az együttest.Vaterán már 7ezerér is van!!!
2011. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!