Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden 2. ember adidas melegít...

Minden 2. ember adidas melegítőbe rohangál. Miből telik rá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Adidas melegítőt lehet pénzért venni, de észt nem...
2011. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem a pesti divatra adok.. Lehet, hogy ott nem divat már az utcán Adidasba lóti futizni, ahogy írtátok is, de más, nálunk nyugatabbra lévő kultúrákba Nem ciki, és én arra jobban adok, nem az itt élő átlag alatti emberekére, akik össze keverik a divatosat az igényessel. Na mind1. Amúgy sem 2 Ft. egy eredeti normális adidas cucc, ami nem csak melegítőből, hanem nőcisebb cuccokból is áll.
2011. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Több havi spórolásból telik rá, vagy turiban veszi, vagy valamilyen ünnepre kapta( szülinap, névnap), esetleg outletben vásárolta.
2011. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
miért kellett letörölni a válaszomat? szerintem normális válaszokat adtam :D 14/L
2011. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Az én válaszomat is törölték.Pedig a legtöbben segélyből veszik...
2011. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az en valaszomat is letoroltek,pedig csak annyit irtam ,ha Pesten ilyen cuccba kene rohangalnom,leegne a pofamrol a bor.
2011. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!