Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A városba "illik" melegítőbe...

A városba "illik" melegítőbe járni?

Figyelt kérdés
Eddig itt a faluba jártam iskolába és mindig adidas cuccokba jártam, a farmert nem nagyon szeretem, és idáig ha a városba jártam, állatába farmerbe voltak a velem egykorúak! (Jövőre megyek 9.-be...)
2010. nov. 11. 19:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Van pl. kordbársony, szövetnadrág is, nem csak farmer.
2010. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
14évesen ilyeneket hordjak? :( akkor inkább a farmer!
2010. nov. 11. 21:44
 13/27 anonim ***** válasza:

A bársonygatya nagyon jó amúgy.De hidd el, hogy nem gáz melegítőben sétálni egyet a városban.Nekem sulitársam is jött iskolába benne, na az már gáz volt akkor is.(5-6 éve).

De ez a mai eltorzult tinik baja, hogy csak csőnaciban, vasalt hajjal leszel menő, amúgy gáz vagy. De örülök, hogy nem most vagyok tini!:)

2010. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

szerintem simán járhatsz ilyenben is, csak ne 10 napból 10et:)

amúgy melyik városba mész?az sem mindegy


20Ł

2010. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem utcára ilyesmikben gondolkodj:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Hidd el, a farmert simán meg lehet szokni, régebben én sem szerettem, de mostmár szinte mindig abban vagyok.

2010. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
53%
ne menj utcára melegítőben légysziiii
2010. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

jéjzusom, soha nem hordanék vagy hordanék azért valamit, hogy elfogadjanak. Ha ebben érzed magad jól, akkor legyél ebben. Basszus csak az az ember, aki trendi cuccokban jár? Én örülnék, ha egy normális gyereket melegítőben látnék, vagy akármi másban, csak ne ezekben a sz@r egyenruhákban, amitől mindenki egyforma lesz, egyformán gagyi.

Meg ez is mi ez már, régen nem szeretted a farmert egyik válaszoló, de mostmár megszoktad, mert csak így érzed magad a mai világba valónak? Kukába az elvárásokkal, a trenddel és azokkal, akik ezt a sok baromságot sulykolják.

Nekem a sok márkab*zi, koptatott farmeres, ál-laza, tépett, vasalt, félranyalt hajú a vérciki, gáz, és akiket nem engednék ki az utcára.

Állítsd össze a saját stílusodat az alapján, ami NEKED TETSZIK, és ne mások hülye gondolataid, ízlését vedd át.

23L

2010. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
utolsó: vannak ám normális ruhák is, nem csak a hipertrendi nyomorult cuccok... de ettől függetlenül a melegítőnadrág még gáz. Én is utálom a divatot, de ez van.
2010. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy csak hiperdivatos cuccokban járjon, csak egy irányvonalat mutattam. A melegítő tényleg ciki, és bárki bármit mond, nem fogja jól érezni magát, ha mindeki őt nézni meg összesutyorog a háta mögött. Ennyi erővel minek beszélünk egy nyelvet, lázadjunk ez ellen is, nem?! A divat nem azt jelenti, hogy mindenki ugyanolyan, lehetsz úgy is divatos, hogy közben kialakítod a saját stílusod, ami még önmagad megismerésében is nagyon sokat fog segíteni.
2010. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%
elég tré, és igyénytelen. sajnos sokan hordják. nagyon csúnya és cigányos látvány utcára. :/
2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!