Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S. Mit tegyek?

S. O. S. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 7.osztályos..szeretnék változtatni magamon de nem tudom hogyan kezdjek neki ..nem hordok sminket(még nem is hiszem hogy itt az ideje)..rágom a körmöm:s..a hajam nagyon vékony szálú..ruháim, hát:van 1 szűk csőnacim,1 alul nem olyan szűk farmer,1 szimpla farmer..polok:kb.8-10db.

vékony lány vagyok..37-45 kg között..szeretnék megváltozni külsőleg..mit vásároljak..mit tegyek hogy elégedett legyek magammal?segitsetek..köszönöm

itt a kép magamrol



[link]



[link]


2010. nov. 2. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ugyanilyen nadrágom van mint neked :)


ajánlok hozzá buggyos pólót (ami a csípőp alá ér)


[link]


pl. ami itt van zöld :)


amúgy ajánlok tini magazinokat is (im,bravo girl) ezek foglalkoznak öltözködéssel is. :)


14/L

2010. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
en nem ajanlok magazinokat. a lenyeg milyen vagy te,milyen az izlesed. ez a fontos,es nagyon is szep vagy!!
2010. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy 10-sel vagyok idősebb nálad. Szerintem szép vagy, és aranyos. Ne sminkelj, csak idő előtt tönkreteszed a bőröd!!! Majd 1-2 év múlva. A hajadon változtass, legyen hosszabb, vagy rövidebb, ez így nem előnyös. A szemöldöködön igazíts, és ennyi. A ruháid jók, egy csini csizma, és kész.
2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem pont úgy nézel ki, ahogy egy 13 éves lánynak ki kell nézni. Ne sminkelj még, ráérsz arra, és, huh, ezért most lehet, hogy leszólnak, de én egy kicsit nevetségesnek is tartom, ha egy 13 éves lány sminkeli magát. Kislány vagy még, akárhogy is nézzük, ráér még az ilyesmi. Csini vagy, a ruháiddal sincs semmi baj, megértelek, hogy nőiesebben akarsz öltözködni, de nem kell még, semmi értelme. A nőies ruhákhoz nőies alak kell, ami egy hetedikes lánynak ritkán van meg. Majd jövőre elkezdhetsz ezeken gondolkodni. Ez az én véleményem, remélem, nem haragszol meg. :)
2010. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy 13évesen sminkeld magad azt majd 20évesen ott leszel hogy tele leszel ráncokkal és mehetsz botoxozni...

Szerintem nyugodtan hordj répa nacit egy jó alakot mindig ki tud emelni.Most nagyon divatos ha cica nacit veszel föl bokacsizmával és egy tunikával.Ügyelj a szinekre is pl.Ne hordj túl sok feketét mert az ősz szürkületébe te magad is "beszürkülsz".Esetleg változtasd a hajad egyszer egyenes egyszer loknis.Legyél magabiztos egy ruhát tudni kell viselni.


Reml-em tudtam segíteni :)

2010. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hát én 14 vagyok én tavaly már egy pici szemcerkát használtam de nem annyira sötéten csak úgy halványan..és még egy kis szájfénnyel nagyon jó lesz..

tök csini vagy..a csőnaci nagyon jó..felsőt bármilyet hordhatsz..kapucnis felsőt rá..kínaikba beszerezhetsz egy kockás sálat..kabátot meleget vegyél;) csizmát pedig kerek orrút..szürkét vagy feketét barna sztem csúnya de ízlések és pofonok..a hajad így nem nagyon előnyös mert kiemeli az íves fejformád.. de ha majd nő akkor

beszéld meg a fodrászoddal hogy milyen hajat szeretnél..mindenképpen ajánlom a tépett hajat oldal frufruval.. egyébként nagyon szép vagy és nagyon csinos is.. HAJRÁ!!!!!

2010. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
küldhetnéll majd egy képet magadról..mikor az összes taktikát kipróbáltad
2010. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell még a smink, nagyon fiatal vagy, egyébként ritka az ilyen 13 éves lány, a legtöbb a sminkek és öltözködés miatt 20-nak tűnik.

Szerintem:

Szedesd ki a szemöldököd (nem cérnavékonyra, csak az aljából egy kicsit), oldal frufru nem állna rosszul, és hordj világos, változatos színű ruhákat.

2010. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm..még szerintem sincs itt az ideje a sminkelésnek..ruhákkal kapcsolatban még nem tudom mikor megyünk vásárolni de remélem minél előbb..a hajamat növesztem megfogadtam a tanácsaitokat, az oldalfrufrut is hagyom hadd nőjön..nagyon hálás vagyok nektek nagyon sokat segitetettek..mindenkinek köszönöm amit irt!!:*
2010. nov. 3. 13:30
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!