Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S. Mit tegyek?

S. O. S. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 7.osztályos..szeretnék változtatni magamon de nem tudom hogyan kezdjek neki ..nem hordok sminket(még nem is hiszem hogy itt az ideje)..rágom a körmöm:s..a hajam nagyon vékony szálú..ruháim, hát:van 1 szűk csőnacim,1 alul nem olyan szűk farmer,1 szimpla farmer..polok:kb.8-10db.

vékony lány vagyok..37-45 kg között..szeretnék megváltozni külsőleg..mit vásároljak..mit tegyek hogy elégedett legyek magammal?segitsetek..köszönöm

itt a kép magamrol



[link]



[link]


2010. nov. 2. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem tudok mit mondani. azt hittem 6 eves vagy. talan 10-15 ev mulva tudok segiteni.
2010. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

szerintem 13 évesen simán sminkelhetsz...én 15 vagyok és 13 évesen már sminkeltem magam...igaz h én kinéztem már 16-nak is ennyi idősen...szerintem linkelj teljes képet a testedről úgy h a kedvenc ruháid felveszed és úgy meg tudjuk mondani oks???


15/L

2010. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

tényleg jobb lenne egy egész vagy egy fél alakos kép. :)


mert csak a fejed látjuk, az alkatod nem.

2010. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem túl előnyös ez a kép ime pár másik képek:



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2010. nov. 2. 15:58
 5/19 A kérdező kommentje:
remélem mostmár tudtok segiteni..köszi
2010. nov. 2. 16:00
 6/19 anonim ***** válasza:

OFF: Tök szép szemeid vannak :D


ON:

Egyidősek vagyunk, így én tudok neked segíteni. Kezdheted sminkelni magadat. Nem kell durván. Egy kis szempillaspirál, vagy szájfény is elég lesz, esetleg egy kevés világosbarna szemhéjfesték.

Öltözködés... A csőfarmer nagyon jó, és bármivel hordhatod. Vegyél fel rövid ujjú pólót, és hozzá egy tetszőleges színű sálat. Persze azért arra ügyelj, hogy a színek passzoljanak egymáshoz.

Pulóverek terén most a cipzáros, kapucnis, színes felsők hódítanak, amihez szintén a tetszőleges színű sál dukál, amit le sem kell venned napközben, ha nem vastag.

Akkor a csizma, aminek most jön az ideje. A bokacsizmák most nagyon divatosak, színben a szürke, és a fekete a legjobb. Ha nem akarsz bokacsizmát venni, mert előre gondolkodsz, hogy mi lesz majd, ha fél lábszárig érő hó esz, akkor egy kicsivel a térd alá érő kerek orrú, lapos talpú csizmát válassz. Anyagok közül most inkább a műbőr csizmák hódítanak.

A hajadba tegyél egy ruhádhoz passzoló hajpántot, fújj rá egy kevés hajlakkot, és kész.

Összességében tehát, egy kerek orrú, lapos talpú fekete vagy szürke csizma, hozzá egy csőfarmer, mindegy, milyen színű. Aztán egy rövid ujjú póló, ha fázós vagy, akkor lehet hosszú ujjú is. Felé egy cipzáros, színes felső, lehetőleg vastag anyagból. Mindehhez az elengedhetetlen kiegészítő, a sál, aminek a mintája, színe olyan legyen, ami passzol a ruhádhoz. A kabát meg... Hát, ahhoz igazából tudni kellene minden méretedet, úgyhogy abból olyat vegyél, ami tetszik. :)

Remélem segítettem, és bocs az esetleges hibákért. :)

Ha még több tanácsot szeretnél, akkor privátban kérd el az msn-címemet, és szívesen segítek még.

13/L

2010. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha zavar, kiszedethetnéd a szemöldöködet.

Hordhatnál ékszereket, kiegészítőket is.

2010. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem ertem min akarsz valtoztatni. nagyon aranyos vagy. es szep is. de meg fiatal. egy par ev mulva nagyon dogos csaj lesz beloled smink nelkul is. es komolyan gondolom!!!
2010. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem emeld ki a szemeidet, szép nagyok. A szemhéjadra tegyél világos színű szemhéjfestéket, és használj fehér szemceruzát. Utána az alsó és felső szempilláidat is fesd ki szempillaspirállal. Ennyi.

Öltözködés... A 13L leírta, mi a divatos, de szerintem az elég egyhangú lenne, csempéssz egy kis változatosságot az öltözködésedbe. Vegyél egy szép szoknyát, alá pedig vastag harisnyát (mégiscsak tél van). Hordj kötött holmikat, szerintem nagyon csinosak, de fiatalosakat, ne nagymamisakat. :)

Próbáld hosszítani az arcodat, mert elég kerek, ahogy nekem is. A hajdat növeszd meg, mert szerintem ez épphogy még inkább kerekíti.

2010. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm..nagyon jó tanácsokat irtatok kiprobálom mindegyiket..téleg köszi mindenkinek..még várok válaszokat!
2010. nov. 2. 17:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!