Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha nem márkás cipőket...

Ciki ha nem márkás cipőket hordok?

Figyelt kérdés
Nekem mindig deichmann és ccc saját márkás, esetleg kínai cipőm volt, ez volt a természetes. A kollégáim közül nagyon sokan többféle adidas, nike, vans, converse cipőket hordanak. Eleinte csak furcsa volt nekem, de már kezdem cikinek érezni a saját cipőimet. Viszont én sajnálok kiadni annyit egy cipőre. Tudom vannak akciók, de ami tetszene is nekem azoknak mindig túl magas az ára. Meg tudnám venni, ha nagyon akarnám, de igazából nem is akarom. Csak így meg mindig felmerül bennem, hogy vajon mit gondolnak emiatt rólam.
ma 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A probléma egyedül csak a te fejedben van!
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kényelmesek a cipőid, akkor miért kellene márkás legyen? Teljesen felesleges azon agyalnod, hogy a többiek mit gondolnak, te kell benne jól érezd magad.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki és ha ez megnyugtat, a legtöbben nem hiszem, hogy ezt figyelnék. Én se szoktam és ha valaki cipője feltűnik, az is azért van, mert tetszik, nem pedig a márkáját nézem. Soha senkit nem néznék le azért, mert nem hord márkás ruhákat, nem ez számít.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak így nem értem, ők miért ezeket hordják?
ma 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak így nem értem, ők miért ezeket hordják?"


Hű, b+, de értetlen vagy. Te miért csak a Deichmannosat veszed? Mert neked ez tetszik, ez kényelmes. Ugyanez indokból ők meg a márkásnál találták meg ugyanezt az érzést. Nem ennyire bonyolult. 🤦🤷

ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
52%
Majdnem minden cipőm kínai nagyon jókat lehet ott is találni! Ha meglátok valakit akin márkás cipő van de nagyon koszos az a szememben fele annyit sem ér mint aki kínait visel de szépen rendben tisztán tartja
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak így nem értem, ők miért ezeket hordják?"


Attól, hogy valaki nem foglalkozik azzal, hogy mások milyen cipőt hordanak, nem jelenti, hogy maguknak ne vennék meg, ha nekik az tetszik és anyagilag is belefér. A kettő nem feltétlenül függ össze. Nekem is vannak márkás cipőim (nem csak az, de a többsége), ettől még egyáltalán nem tartom cikinek, ha más kínait hord. Mint már írtam, valószínűleg fel se tűnne, mert nem szoktam figyelni, nem érdekel.

ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!