Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardróbcsere oldalon el tudok...

Gardróbcsere oldalon el tudok adni "nem-márkás" ruhát is?

Figyelt kérdés
3 szekrény tele van kifogyott ruhákkal, van köztük jó állapotú, de nem márkás is. Nem tudom, érdemes-e feltenni azokat is.
2016. ápr. 1. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fillérekért talán. De szinte csak akkor ha Pesti vagy mert ha rá megy még 500 -1000 Ft postaköltség akkor nem fogod soha eladni.

Egy jó állapotú nem márkás póló kb 500 Ft nadrág 1000 Ft kb ennyiert lehet max eladni.

2016. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. ilyen áron gondoltam őket, szóval nem ért csalódás :) az is jobb, mint hogy itt tárolom. Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 1. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. érdemes azért 1-2 utosebb márkás cuccot feltenni mert az segít hogy többen kattintsanak rád és nézzék meg az eladó holmijaid. Akkor is ha nem akarod eladni max kiirod rá hogy foglalva :D
2016. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De kis cseles :D
2016. ápr. 1. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Muszaj mert itt többnyire tini és huszonéves lányok vannak és nyilván a fel kapott márkákat keresik. Zara bershka ilyenekre gondolok, nem guccira :)

Nézd meg a fotók ott sokat számítanak ha van sok bizsud érdemes kidekoralni a pólót vele. Pl egy sima fekete pólód van de helyezz rá egy nyakláncot tehetsz mellé karkötőt fülbevalót vagy öv ami szerinted passzol hozzá. Mindjárt vonzobb egy fekete póló ha látszik hogy milyen jól feldobhato pár kiegeszitovel.

2016. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!