Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz aki csak kínai...

Nagyon gáz aki csak kínai cuccokban és nem márkás cuccokban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Kínaiból is lehet ízlésesen öltözködni, ez nem jelent problémát. Csak az a probléma, hogy a kínai lassan drágább, mint a New Yorker és társai.
2016. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Igazából én soha nem nézem a márkát. Százezres cuccokból is nézhet ki valaki bénán, és pár ezer forintból is názhet ki valaki jól.
2016. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is javarészt kínaiból öltözködöm. Ami márkás cuccom van,azt kaptam,vagy turiztam. Soha nem éreztem gáznak,meg igazából nagyon sok dologban fel sem tűnik. Nekem mondjuk megnehezíti a helyzetem,hogy irtózom a giccses,tipikus kínais dolgoktól,de ha sokáig nézelődöm,akkor ráakadok az egyszerűbb holmikra,és nagyon szeretem őket. :)
2016. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz. a márkás gyártók is gyakran az olcsó,pl bangladesi munkaerőt használják, és az alapanyagon is igyekeznek spórolni. Vettem már házalótól szabadidőruhát, kutyust sétáltatok benne kb 8 éve,és jó minőségű,sőt nem hamisítvány, mert az van rávarrva hogy ODIDOS.
2016. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát... A new yorker, C&A, Takko, Springfield stb helyeken is lehet kapni 1000-2000 forintért elég jó pólókat amik nincsenek teli nyomva írással meg jelekkel hanem egyszerű pólók.

A farmerek pedig lassan ugyan olyan árban lesznek sőt... mint ha egy ilyen üzletben vennéd meg.

2016. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ott is vannak jó ruhák.

Ha ebben az árkategóriában akarsz maradni nézz be turikba, főleg olyanban ahol kilóra adják a ruhát, ha van időd bemenni bálabontás reggelén nagyon jó cuccokat lehet szerezni kínai ár alatt (általában 3000-4000Ft/kiló áron adják egy póló meg 10-15 deka)

2016. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a retro üzletben ugyan az a felhozatal mint a mellette lévő kínaiban csak +5000 drágább. Tiszta vicc és nem érti a tulaj miért nincs forgalom.

Amúgy. A kinai az azért gagyi mert tiszta csiribiri az egész. Én ezért nem vásárolok ott. A nadrágok meg kb ugyan annyi max 1-2 ezer a különbség de nincsen mondjuk egy h&m vagy c&a gatyának gagyi érzete.

Egyébként nekem nem azzal van bajom hogy kínai hanem azzal hogy túldíszített és ettől gagyi. De szerintem onnan is fel lehet öltözni jól. Legyen stílusod aztán minden jo 😉

Ja és most vannak a nyárvégi akciók gyerünk vásárolni minden sokkal olcsóbb 😍

2016. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A plázás boltok cuccainak java is ázsiából származik. Ha a sportboltokban megnézed pár drágább cipő címkéjét azokban is ázsiai ország szerepel származási helyként.


Ha tudsz öltözködni akkor a kínai boltokban is találsz megfelelő ruhát. Kerüld azt aminek olcsó hatású az anyaga, giccses vagy egy halom angol felirat van rajta (gyakran helytelen vagy értelmetlen)

2016. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!