Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínaiak közül miért csak a...

Kínaiak közül miért csak a nőket látom az utcán? Férfit sosem látok az utcán, max 6an ülnek topis cuccokban a terepjáróban. (Vicces és egyben mérgesít is, mert tudom hogy adócsalásból van rá pénzük, de ez senkit sem érdekel. )

Figyelt kérdés
Az a másik még evvel kapcsolatban hogy irritál hogy a magyar vállalkozónak kiszívják a vérét, míg az hogy ezek bömösökkel, mercikkel mászkálnak, de mégis topis 100 forintos ruhákban, a Navosok meg tesznek rájuk, holott bárki aki elmegy a piac előtt tudja hogy azért ücsörögnek meg szemetelnek ott annyian mert lopott cigit árulnak, és dugdossák össze vissza. Engem kifejezetten zavarnak, mert idegesít hogy a magyarból kipasszírozzák az utolsót is, ezek meg nyíltan parádéznak és soha senki nem szól rájuk. Pedig ha valaki, akkor ők a Nav ellenségei nem az átlag magyar vállalkozó.

2013. aug. 26. 21:54
 1/9 Justicar ***** válasza:
36%
Nézzenek oda, egy irigy fiatalember.
2013. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te meg egy idióta akire számítottam, de úgy gondoltam az utolsó 1,2 mondatom majd megérteti miért érzek ellenszenvet irántuk (nem, nem azért mert más a bőrük színe...).

Akkor leírom még egyszer, bűnözésből és adóelkerülésből élnek életszerűen, nyíltan. Meglopják az államot, vagyis minket.

Szerinted egy kis bódésnak, vagy zug éttermesnek mi a francból van luxus autója?

Ha nekik is be kéne tartaniuk a hazai adó rendszert, már rég éhen haltak volna, ugyan is az egész hasznuk arra épül hogy adózatlan hamis termékeket adnak el számla nélkül, így én is tudnék dorbézolni de nekem magyarként sajnos az utolsót is le kell adóznom, legyek alkalmazott vagy vállalkozó.


Téged talán nem zavar hogy meglopnak téged az élet stílusukkal?

2013. aug. 27. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyu ,ezt nézd a másik oldalról is! Miért virágzik a kínai piac? Mert van rá kereslet! Ha a kutya se vásárolna tőlük akkor nem érné meg nekik itt lenni. És miért virágzik a boltjuk ? Mert a magyar ember csóró ,nincs megfizetve a munkájáért és csak arra telik neki amit a kínai árul. Ez egy ilyen ördögi kör. Amíg ilyen szegénységben van tartva rengeteg ember aki tisztességesen dolgozva is annyit visz haza, hogy hó végén már nincs mit enni, addig a kínai vígan fog élni. Másrészt ők legalább dolgoznak kereskednek ,éttermet üzemeltetnek,nem lopnak rabolnak gyilkolnak segélyen élősködve mint a cigányok és nem olyan hatalmas a pofájuk sem.

És igen, adót csalnak ahogy az összes kisvállalkozó is akit csak ismerek, csak más más mértékben, viszont dolgoznak is! A Nav nem tudja megfogni őket mert egyrészt egyformák kinézetre,másrészt falaznak egymásnak ,nem beszélik ,vagy úgy tesznek mintha nem beszélnék a nyelvet , papírjaik hamisak és bármikor lepapíroznak bárkit, ha kell. Nehéz velük bármit is kezdeni, és a hatóság is olyan hogy a kisebb ellenállás felé megy.

2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne mentegesd őket a mi szegénységünkkel, maguktól jöttek ide. Dolgoznak? Kint ülnek azt zabálják a tésztát, max a szerencsétlen a konyhán, az "dolgozik".
2013. aug. 27. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem maguktól jöttek, hanem mi engedtük be őket, tárt karokkal! Nagy különbség! Az meg hogy valaki elmegy kínainak dolgozni étterembe az meg az ő baja, de mehet magyar büfébe is ott se lesz jó sora. Bár ismertem olyat aki nagyon jól keresett kínai főnöke mellett, bár nem mosogatóként, hanem adminisztratív munkakörben. Sokkal jobban mint előtte a magyar cégnél.
2013. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne viccelj már, ki a franc menne el kínai mellé dolgozni, természetesen úgy értettem hogy az a kínai dolgozik, aki jó esetben a saját konyháján főzik.

És nem a nép engedte be őket hanem a hitvány politikusok nagy különbség, hidd el, a könnyű ipar dolgozói nagyon szívesen már akkor hazarugdosták volna őket.

Én pl nem veszek tőlük semmit, nem támogatom őket.

2013. aug. 27. 23:05
 7/9 Justicar ***** válasza:
75%
Már nem azért, de te hülye vagy? Mi az, hogy nem dolgoznak? Ezeknek az embereknek pont, hogy csak a munkából áll ki az egész kib*szott életük.
2013. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki megy el kínainak dolgozni? Jártál már mostanában kínai büfében ,boltban ? Persze nem ,mert nem támogatod őket, de elárulom nagyrészükben van magyar eladó! Igen a politikusok engedték be őket akiket a magyarok szavaztak meg, nem a kínaiak. A kínaiak nagyon dolgosak , és csak kihasználják az adott ország lehetőségeit. Mellesleg a drága magyar butikokban is ugyanaz az árú van mint a kínai ruhaboltban csak meg van szorozva 3-al az áruk.
2013. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a fenéket drágább a magyar.

gyakran járok piacokra és mondjuk egy pulóver a kínainál 3500-4000ft,a magyarnál meg lehet kapni 2800-3000ft-ért ugyanazt.

csak az ostoba tirpák,hazaáruló népségnek már bele van ültetve a fejébe,hogy a kínai óccó,közben meg a fenéket,max 15 évvel ezelőtt.

ez meg újabb szégyen,hogy nem merik őket piszkálni a nav-osok,mert félnek tőlük és csak fegyveres kísérettel mernek kimenni ellenőrizni.

de alapból ha valakivel gond van,akkor a bírság behajtása után azonnal ki kellene toloncolni a franca.

2013. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!