Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj hogy lány létemre fiúsan...

Baj hogy lány létemre fiúsan vagyok öltözve? Anyám szerint baj mások meg vigyorognak rám ha meglátnak. Meg megkérdezik hogy ez miért van faszinak öltözve. Szerintem ezzel nincs gond mindenki úgy öltözik ahogy akar. Nem értem másoknak ez miért baj. :/

Figyelt kérdés

ma 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, oltott olyan ruhákba amelyeknek be jól érzed magad.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Elgondolkodtál már azon, hogy vajon miért tetszik neked jobban egy fiús ruha, mint egy női?

A fiúkat tartod vonzónak, vagy a lányokat?

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha egy lány fiúsan öltözködik. Amúgy meg azt vedd fel ami neked jó, mindenki más véleménye csak ez után jön. 28/F
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik, viseld méltósággal, a többi tahó meg ne érdekeljen.

Egyáltalán mi az, hogy “fiús” öltözködés? Öltöny, nyakkendő?

A mai ruháknak a nagy része uniszex. Lényegtelen, hogy most férfi vagy női címke van rajta, mert messziről senki nem mondja meg, hogy melyik osztályról van. Főleg a sima, vagy oversize szabású pólókról.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is ilyen voltam :) Mit takar az, hogy fiús?
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!