Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha olcsó egy cucc a Vinteden,...

Ha olcsó egy cucc a Vinteden, elvárod, hogy professzionális csomagolásban érkezzen?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, hogy felemeljem-e a cuccok árát pusztán azért, hogy bolti szűz csomagolásban küldjek mindent.


Nem designer cuccokat árulok, nem ebből akarok megélni, első sorban azért adok el, hogy ne a kukában landoljanak.


De egyesek úgy kezelik ezt, mintha valami cégtől vásárolnának, mind reakció idő, mind csomagolás terén.

Amikor meg alkudni kell, akkor persze mintha a piacon lennénk, és még én kérjek elnézést mert nem adom oda ingyen a ruhát.



ma 17:01
A kérdező szavazást indított:
Inkább legyen drágább, vegyél csomagolást
Inkább legyen olcsóbb, nem érdekel mibe csomagolod, amíg épségben ideér
15 szavazat
 1/3 Fárasztó96 ***** válasza:
69%
Azért ne a kenyér zacskójába csomagolj be egy ruhát, semmi körberagasztással (ragasztásnál elszakadhat), de a könyvet ne tekerd hatszor körbe celluxszal, hogy sérülés nélkül ne lehessen kiszedni... Amúgy amíg normálisan küldöd a feladási időn belül, kultúrált csomagolásban, addig nem lesz gond
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ mit rendelek. 500 forintért egy ruhát vagy könyvet? Ok, olcsó csomagolás. Vagy pedig 10+ ezerért valamit? Akkor egy picit szerintem legyen már több a csomagolás, mint egy vékony kis zacsi. Nem kell semmi extra, de azért ha az ember nem 2-3 ezret ad ki, akkor szerintem nem is az, hogy szép legyen a csomagolás, de mindenképp biztonságos.


Persze azért az 500-1000 forintos dolgoknál is jó, ha a termék épségben odaér, viszont még is csak egy elég olcsó dologról beszélünk, ne költs pluszba a csomagolásra is. De ha valami drágább, akkor ott tutifix legyen a csomagolás biztonság szempontjából.

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem érdekel a csomagolás, csak tisztán és épségben kapjam meg a terméket. Persze tudom értékelni, ha szép, de nálam ez nem szempont és nem fizetnék pluszban az extrább csomagolásért. Ilyen árért nem várom el.


Azt esetleg lehet, hogy a vevő döntheti el, hogy ő milyen csomagolást szeretne és ha valaki alkudna, akkor jelzed, hogy csak akkor engedsz belőle, ha jó lesz neki az olcsó körítés is. Ha nem, akkor teljes áron vegye meg. Szerintem így amúgy a döntő többség inkább az engedményt fogja kérni.

ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!