Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápólási termék tett...

Milyen hajápólási termék tett a hajaddal csodát?

Figyelt kérdés
Csajok. Szeretnék szebb hajkoronát. Kinek mi vált be, mi nem? Érdekelnek a vélemények.

júl. 18. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De mi a probléma a hajaddal, mire keresel megoldást?
júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
A borotva által találtam meg a tökéletes hajviseletet számomra.
júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vettem egy olaplex csomagot. Mióta használom, mégcsak össze se tud gubancolódni a hajam.

Illetve van egy olaj amit próbáltam, de olyan veszett drága számomra, hogy otthonra nem vettem meg(még), másnak is csak suttogva ajánlanám, a davines oi oil. Nem tudom mi van benne, de marha szép lesz tőle a hajam és nem megáll rajta mint a legtöbb olaj.

júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen problémára keresel megoldást, nincs univerzális recept. Az én hajam hosszú és nagyon száraz, az Amla olaj mosás előtti használata és más, könnyedebb olajok mindennapos használata segített.
júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A problémám a hajam állandó töredezése. Évente 1-2x szőkítettem a hajamat. Igazából hajolajat keresnék, de megveszek bármit ami segíthet. Mar lassan 1 éve rozmaring olajat használok heti 1x hajmosás előtt. Szeretnék hosszú és egészséges hajat
aug. 18. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!