Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki tangát hord, annak mi a...

Aki tangát hord, annak mi a problémája a sima bugyival? Miben jobb a tanga a sima bugyitól?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki inkább a tangát preferálja, mintsem a sima bugyit? Milyen előnyei vannak a hagyományos fehérneműhöz képest?

júl. 10. 10:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

"szimplán nem akarnak ezáltal egot hízlalni"


Hát akkor, hízlaljuk csak mi nekik..... :)

Miközben a csajok így is hízlalják már egymást.

júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Nőként tudom, hogy a nők között egymás dicsérete miről szól. Legtöbbször nem gondolják komolyan...

(Lehet, hogy antiszociális magatartás a részemről, de nekem már barátnőim sincsenek, nincs szükség kamu- és érdekemberekre.)

júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Miről szól a nők közötti dicséret, csak ennyi hogy nem gondolják komolyan?

Amúgy van egy magyarázatom, de nem szeretnék beleszólni.


Nem tudom akkor, a csajoknak melyik nemtől esik jobban a dicséret. Ha mindkettő kamu(legalábbis ha annak érzik). Az egyik azért dicsér mert a testedet akarja, a másik pedig nem gondolja komolyan.

júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor akkor dícsérik egymást, mikor nem is előnyös az a külső.

Mert bár elvileg ő barátnő, gyakorlatilag akkor is rivális, és kézenfekvőbb, ha megpróbálja lenyomni a másikat, hogy ezáltal ő jobban nézzen ki.

Ha már valós a veszély, és tényleg jobb a barátnő, akkor nem dicsérni fogja, hanem bevágja a durcát.

Gyakori jelenség...

júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kényelmesebb a tanga és szexibb. A sima bugyi egyfolytában bemászik a seggembe, a tanga kényelmesen bent van, nem vág nem mozog. Kb. ennyi
aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van ahogy a 45 mondja.

Az igazán szép nőies popó nemis igazán tűri meg a bugyugót, mert "bemászik" a gömböcskék közé, fizikai hatások miatt.

Sokszor látni a strandon is, hogy szép popójú lány nem tangába van, és állandóan bevág a fürdőrucija a kis vágányába, és piszkálja kifelé.🙈

Aki viszont nem ilyen szerencsés, és kicsit zsírosabb, férfiasabb, nagy pohos hátsója van, annak pont fordítva.

Annak a tanga a kényelmetlen, annak csak a bugyugó a jó.

De nincs ezzel baj, mert sok férfinek a jó nagyra termett popó jön be.

aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
67%

Tök jó!


Itt elvileg szinte minden nő tangát hord,én szingli pasiként mégsem találkozom egyel sem...


Ha mégis lenne itt,aki felvállalja,nyugodtan írhat nekem privátba...


Bocsánat,hogy pasiként hozzászóltam!

aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

47.

Te eljutsz odáig, hogy látod, hogy milyen bugyi van a nőn ????

Ez már nem piskóta haver.

Én 3 éve odáig sem jutok el, hogy egyálltalán megismerjek valakit, nem hogy még azt is lássam, hogy milyen a bugyingója.

Istenem. De jó is lenne.

Női bugyingót már csak a kínaiban látni a polcon.

aug. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
#47 és mit írjanak neked privátban?! Hogy igen, én tangát hordok?! Ez nem társkereső!
aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

49.

Ez nem az, de sokan arra használják. Mindent szabad, semmi sem kötelező.

Biztosan vannak itt olyanok is, akik innen kötöttek házasságot.

aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!