Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanga bikini strandra -...

Tanga bikini strandra - szerintetek belefér?

Figyelt kérdés

Ami a képen látható szerintetek belefér egy nyilvános strandra? Minél egyenletesebben szeretnék barnulni


[link]



jún. 24. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de sokakat nem érdekel a jó ízlés...
jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem bele, ha nem zavar hogy megnéznek. Múltheten voltam strandon a nők többsége tangás bikiniben volt. Volt akié hasonlón kisebb típus volt. Mindneki azt vesz fel amiben jól és kényelmesen érzi magát. Ma már nem ritka ha valaki tangában van strandon. Nincs benne semmi.
jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
A tanga jó, de nekem a madzagos háromszög bikini jobban bejön. Az még kevesebbet takar és még egyenletesebben tudsz barnulni. Főleg ha a felsőt leveszed, hogy ne maradjon fehér folt.
jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha meztelenül akarsz egységesen barnulni, akkor inkább nudista strandot válaszd. Gondolom a melleidet sem akarod fehéren hagyni?

Ilyen tangás fürdőruhát 99% magamutogatásból, feltünésből hord.

jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez a hájat is nagyszerűen formálja, szinte ketté vágja.
jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Képzeljétek el hogy a 15 éves pistike ebben látja az anyját
jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy is nettó igénytelenség+feltünési viszketeg', de ekkora hassal és kufferral én nem eröltetném. Gondolom azóta még híztál
jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Brutál a feneked:)
jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 b1812567 ***** válasza:
95%

A te tested. Te döntöd el, mennyit mutatsz meg belőle. A másik oldala, hogy ne háborodj fel, ha megnézik azt, amit közszemlére teszel.


Az egyenletes barnulást meg tényleg nudin tudod elérni, ha arra vágysz, menj oda. Ráadásul ott senki nem fog beszólni tanga miatt. Megy egyáltalán. Sokkal szigorúbb íratlan szabályok vannak ott - ezzel kapcsolatban is -, mint egy szokásos strandon.

jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Proli
jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!