Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki tangát hord, annak mi a...

Aki tangát hord, annak mi a problémája a sima bugyival? Miben jobb a tanga a sima bugyitól?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki inkább a tangát preferálja, mintsem a sima bugyit? Milyen előnyei vannak a hagyományos fehérneműhöz képest?

júl. 10. 10:21
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
57%
És érdekes, a férfiak burkában is jól érzik magukat. és ez nem csak az alsóneműre igaz náluk.
júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
94%

Hol?

Tele az utca kirakott belű, elhízott, igénytelen pasasokkal, meg szarrá izzadt pólóban flangáló hülyegyerekekkel, mert huh, meleg van...


De a nő ne vegyen tangát a RUHA alá, mert TÉGED kiakaszt...


Szánalmas...

júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

És a férfiakhoz képest hány nőnemű rakja ki a belét az utcán?


Akkor ha egy lány is elhízott vagy nem 40kg, már ő is takarnia kell magát mert "elhízott, igénytelen"?

júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

"meg szarrá izzadt póló"


Jó, mondd meg a nekik hogy legyenek szívesek ne izzadjanak, ilyen rohadt fullasztó melegben. 😂

Például ha ők is felvehetnének lengébb ruhákat, akkor nem izzadnának ennyire.

júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy hurkát nem láttam még senkin, amiben állításod szerint jól érzik magukat, az említett jelenség Viszont általános.


De én elég elfogadó vagyok amúgy, nem érdekel, ki miben van, sose szóltam meg senkit, hogy kint van valamije, meg mennyire nem áll jól neki.

Mindenki hordja nyugodtan, amiben jól érzi magát, ha 40 kg, ha 100...


Nem egymással foglalkozni....

júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg kazasztrófális meleg, ezzel már nem szabad viccelni. Itt most nem az a lényeg, hogy szapuljuk egymást, hanem hogy mindenki túlélje most azt, hogy az országunk trópussá vált.

Mindenki öltözzön minél lengébben, nyitottabban.

Senki ne bántson senkit.

A túlsúlyosak is öltőzzenek nyugodtan lengén, mert itt most a túlélés a lényeg, nem az, hogy csini-vili legyek.

Most a társketesés, a randik, ilyesmik is szüneteltetve vannak még egy darabig.

Majd ha lejjebb megy a hőmérséklet, majd akkor belehet durrantani a randikat.

júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

#26 csak az a gond, hogy a férfiaknál nem elfogadott még a lenge öltözet..... nincsenek is ilyen ruhák férfiaknak.

Tehát a fiúk/férfiak meg fognak sülni. A nőknek jó, mert has kint, dekoltázs kint, vállak is, lábak is kint, segg is. Csajoknak jó ilyen melegben. 🙃

júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

27.

Ja igen, igazad van, de ez már egy másik kérdés.

Ez az öltözet probléma ez nem csak most, ez egy álltalános probléma.

A női öltözködés sokkal szélesebb, szinesebb, lengébb, szabadabb.

100 ezerszer jobb.

Többek között pl ezért is bánom nagyon, hogy férfi lettem. Én utálom a férfi létet.

Minden szempontból átok.

Egy előnye van, hogy tudunk állva pipilni.

Irígykedve nézem a nőket az utcán, meg mindenhol.

Ez a meleg meg mindenképp nekik kedvez.

Egy lenge ruha pl.

Nekünk férfiaknak marad a farmer rövid naci, ami nem túl előnyös eü szempontból sem.

Nagyon beizzadnak, bemelegedbek a heréink, és ez nem jó. Életképtelenné válnak a spermiumok.

Én nemis értem, hogy itt nálunk pl miért nem lehet járni férfiaknak is szoknyába, mint a skótoknál ezer éve.

Azért az, egy nagyon jó dolog lenne.

Jobban tudnánk hüsíteni a testrészeinket.

Egy szép térd főlé érő szoknya, egy jó sport cipővel szerintem a férfiaknak is nagyon jól állna, csak persze ehhez kellene az elfogadás és a természetesség.

Senkit nem kéne kinevetni, cikizni, stb

Talán nem lenne ez gond, mert ha bevezetnék, valószinüleg a férfiak nagy többsége szoknyában járna.

júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Hát nem is a szoknya, azért én nem irigylem a nőket. de azért valami lengébb felsők/alsók jók lennének a férfiaknak is
júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

"marad a farmer rövid naci"


Az a rövid naci, nem is rövid naci. Mert általában térdig érő, vagy térd fölé érő.

júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!