Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki tangát hord, annak mi a...

Aki tangát hord, annak mi a problémája a sima bugyival? Miben jobb a tanga a sima bugyitól?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki inkább a tangát preferálja, mintsem a sima bugyit? Milyen előnyei vannak a hagyományos fehérneműhöz képest?

júl. 10. 10:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Na ez meg a másik.

Igazad van 30- aska.

Mert annak a "rövid" nacinak bizony, csak picit szabad térd főlé érni.

Nem úgy mint a nőknek, hogy az a rövid naci az tényleg rövid.

Csak éppen azt a kis finom kis cunájujat takarja.

Ha én férfiként olyat veszek föl, rögtön melegnek néznek.

A másik meg a lábbeli.

Csajoknak szexi a szandi, a papucs.

Férfiként ha szandált veszek föl, mindenki röhög, meg leparassztozik.

A Wietnámi papucsról nemis beszélek.

Azt sokan hordják, de az tényleg nem férfias.

Egyszer vettem egy komoly utcai férfi papucsot.

Elmentem a Lidl- be, de alig vártam, hogy hazaérjek. Borzasztóan rosszul éreztem magam.

Megkérdeztek társkereső nőket, hogy mi a legnagyobb rémálmuk egy randi előtt ???

Az válaszolták, hogy az, hogy a férfi nehogy szandálba legyen, fekete bokazoknival, atlétába baseball sapkában, autós táskával a kezében.

Úgy hogy marad a sport cipő, a térd naci, aztán otthon meg lehet csavarni a vizet a ruhákból.

A nőknek mindent szabad, minden jól áll, semmi sem ciki.

És ezt most nem azért mondom mert irónikus vagyok, hanem mert tényleg így van.

De nem baj. Legalább nekik legyen jó, hisz mégis csak ők a nők, ők a királynők, ők a szebbik nem.

Én már annak is örülök, hogy ők jobban érzik most magukat, hisz olyan kis aranyosak.

Nekem sajnos csak annyi jut belőlük, hogy nézem őket. 😥😢 .

28#

júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

Szerezz egy barátnőt, majd ő boldogít téged, és elteleri ezekről a gondolataidat. otthon te is lehetsz majd előtte félmeztelenül.


És így igaz, nehéz férfinak lenni. És nőnek könnyebb.

De én szeretek fiú/srác lenni, igaz lányként is lehetnék leszbikus, de jó így is. Ha majd jobb testem lesz, mert fogok tenni érte, akkor fogok hordani ujjatlan pólókat is ami jól néz ki. (Nem olyanok amilyet az utcán látsz, ritkán) vagy van ilyen is aminek nincs oldala: [link]


Lányként sem túl jó, ha nem születsz szépnek. Fiúként legalább nem fáj annyira hogy vannak szebb fiúk is. Meg félsz hogy mikor erőszakkolhatnak meg, + a menstruáció.

Szerintem kezdj el te is edzeni, foglalkozz a külsőddel is, jobb hobbik, és több ruhát vehetsz fel.

Szerintem majd egyszer nálunk is elfogadott lesz a haspóló, vagy egyéb lengébb ruhák.

Nézelődj Pinteresten is, tényleg vannak jó outfittek srácoknak is.

júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

32.

Jól van, megfogadomca tanácsokat.

Egy azonban biztos.

Ha lessz barátnő, előtte sen leszeknotthon félneztelenül, mert még egyedül sem vagyok úgy.

Max pár mp, míg átöltözök. A férfi test nem egy dicsekvésre való test, max ha sportoló vagy, testépítő vagy, és szuper jól nézel ki.

Egyébként a férfi testel nem kell dicsekedni.

Ahol én esténként futok, ott férfiak félmeztelen sétáltatnak kutyát.

Nagy hassal, csimpájnz csöcsökkel.

Nincs az a pénz, hogy én utcára menjek félmeztelenül. A strandon is csak a vízben.

Ha kijövünk, és elmegyünk meginni valamit, vagy enni, azonnal veszem fel a fehér pólót. Sokkal jobban érzem magam.

júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen jobban érzem magam benne, jobban tetszik
júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
89%

34.

Ez azért van, mert csinos vagy, szép a kis popsid.

Ebben az esetben ez természetes. 😃😄

júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

35.

neked nő mikor ír ilyet egy anonim oldalon?

júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

36.

Soha. De nemis kell. A férfit nem azért találták ki mert szép.

A szép az marad a lányoknak, a nőknek.

júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

37

Nagyon rossz hozzáállás, bro.

Ez a papucsság, simpség.


vagy máshogy nézve, a nők a bunkó parasztok hogy soha nem mondanak egy szép szót férfire.


Szerintem mindkettőben van igazság. (egyébként a lányok, lányoktól is kapják ezerrela bókokat)

júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

#38

Nem ennyire egyszerű a dolog.

Főleg, hogy a nők is tudják, hogy a legtöbb bók azért van, mert a pasi remél valamit (pl szexet), és azt hiszi, ezzel talán közelebb kerül a céljához.


A nők meg nem bunkó parasztok (vagyis vannak olyanok, de akkor úgy fogalmazok, ebből nem következik ez), szimplán nem akarnak ezáltal egot hízlalni, vagy szintén az előzőhöz hasonlóan reményt kelteni, hogy egy "Szép a szemed"ből azt higgye a delikvens, pinát kap...

júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, a lányok/nők csak úgy szórják egymásra a bókokat és dicséreteket. akkor ők is szexet remélnek egymástól?lezbik?

:D

júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!