Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki tangát hord, annak mi a...

Aki tangát hord, annak mi a problémája a sima bugyival? Miben jobb a tanga a sima bugyitól?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki inkább a tangát preferálja, mintsem a sima bugyit? Milyen előnyei vannak a hagyományos fehérneműhöz képest?

júl. 10. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
98%
Én csak tangát hordok. Számomra kényelmesebb és csinosabb is.
júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Passzentosabb nadrág, szoknya alatt szerintem nem szép mikor látszik fenéken a sima bugyi körvonala, tangánál nincs ilyen gond, illetve szexibb is.

Tanga preferált, de nincs problémám a sima bugyival se. Nap közben pl a tanga is kényelmes, de alváshoz max simát veszek fel, illetve menzeszt alatt ha betétet használok tampon helyett akkor fixen sima bugyival.

Úgyhogy tanga ha a kinézet a fontosabb, sima ha a kényelem. :D

júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

#2

Lézervágott testszínű bugyi nem látszik át, viszont sokaknál domborodik-átsejlik a fekete csipketanga a világos naci alatt. 🤢 inkább a szín és a varrásmentesség lenne a fontos



#kérdező

Van akinek kényelmesebb.

júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kényelmesebb és szebb. Sima bugyit este és menstruációkor hordok csak.
júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesebb + utálom, ha bevág/átlátszik a bugyivonal, meg csúszkál is.

Éjszakára női boxer.

júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
96%
Én nem váltottam volna, mert szerettem a sima bugyit, de nekem családom is hajtotta, hogy nagyi bugyi és kérdezgették mikor kezdek nőiesebb lenni illetve ez akkor volt ugye amikor még kicsi voltam és a suliban ugyanez ment. Nagyi bugyisok szét voltak szedve, szóval én nem akartam ezt hallgatni és vettem. Valahogy megszerettem egyébként. Kényelmes és nekem valahogy ad egy szexisebb érzést. Nem szeretem ha látszik nekem is a vonal, de vannak sima bugyik is amik szexik és azok is tudnak szépek lenni csak jól kell választani. Mensinél mindig sima. De nekem ruháktól is függ mit veszek fel. Én ilyen vegyes vagyok. Váltogatom, mikor melyik, de többségben tanga.
júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%
Előttem kb mindnet leírtak. Sokkal kényelmesebb a tanga. Ilyenkor nyáron kevésbé melegít.
júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
45%
#6 jesszus még ilyet se hallottam eddig h a szülők azt akarják hogy a lányuk ribis bugyit hordjon. 😶
júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
12%

Sok a tévhit a tangával kapcsolatban... És akik ezekben a tévhitekben vannak, azok vélik az adottságait előnynek és azok viselik.

A vélt előnyöket leírták, más kérdés, mi ennek az igazság- és ténytartalma.

júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
96%
Mégis milyen jogon nevezhető tévhitnek a másik ember saját érzete, tapasztalata?
júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!