Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért hordtok időnként...

Lányok miért hordtok időnként mélyen dekoltált, vagy push up ruhákat amiben jól látszik a melletek?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok.
júl. 3. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj kedves kérdező, hogy rendkívül általánosítasz.


Emellett tagadod a biológiai, kémiai dolgokat és elfeleded, mi is teszi az embert emberré.


Folytassuk csak értelmesen azt a privát üzenetet.


Vannak dolgok melyekben neked fogok adni igazat s vannak, amiket bőven kifejtek.


S az, hogy emberként nem tudod kontroll alá helyezni önmagadat testben és lélekben az a TE gyengeséged első sorban.


Főleg, ha hagyod magad kihasználni.

Megjegyzem: értelmes ember az ösztönös reakciók mellett is tud nemet mondani.


Ahogy anno párommal való ismerkedéskor is.


Ágyon feküdtünk tisztességes távolságban, kultúráltan beszélgettünk, kis idővel ketten maradtunk, mert barátunk elment aludni.

Kebleimet teljesen eltakartam a melleimhez gyűrve a takarót, hogy ne kísértse ruhán keresztül se a méretem.

Végig beszéltünk még akkor is jó pár órát bealvásig. Tudtunk viselkedni, nemet mondani a biológiánknak. Holott hormonügyileg legbelül teljesen halálunkon voltunk.

Utólagos bevallásunkkor kiderült, ő elsült többször, én meg nedves voltam.


De tudod mi derül ki egy ilyen helyzetben? Az, hogy jó a kémiánk és kölcsönös, ám kultúráltan viselkedtünk és nagyon helyén volt s van a kommunikációnk. Fejben helyben és toppont voltunk. Tudunk nemet is mondani. Emellett roppant fontos a kommunikáció, no és egy alap bizalmat és tiszteletet is adtunk.

Tiszteletben tartom pl a távolságot, a másik felet, figyelemmel kísérem mindenét. Szavaitól egészen a döntéséig, személyiségéig.


S privibe kérdeztem is tőled záráskor: szerinted mi teszi az embert emberré? Mi is az, ami megkülönböztet minket az állatoktól?

júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 A kérdező kommentje:
Rengeteg ilyet lehet látni, olvasni, hallani mindenhol. Ez a legnagyobb mentséged most "hogy mert Origo"? Csak felmentem 10 másodpercre a netre és linkeltem egy példát. Ahhoz hogy az ember csöcs/segg mutogató nőket lásson nem kell messzire menni. Van ilyen belőletek bőven.
júl. 5. 16:32
 83/85 anonim ***** válasza:
92%
#82 azért ennél a 81-es válaszoló többet írt. Eddig futtja az IQ szinted?
júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező te amúgy rendőr vagy, hogy ilyen korlátolt retardált idióta vagy?
júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
100%

Egy tényezót ne feldejünk, kérdező!


Napjainkban rengetegen vagyunk emberek, emellett az internet által kitárult a világ erre a nagy tömegre, így a negatív dolgok is sokkal magasabb számokat érnek el. A nagy számok törvénye ugyebár.


Az emberek pedig vevőbbek a negatív dolgokra. (ennek is van biológiai háttere, de ennek most nincs itt helye, túl nagy témakör az is)


Tudatosnak kell lenni itt is, mint fogyasztóként, befogadóként!


Legyél tudatosabb ember! Ezen dolgokban is.


Érdekes. Nekem nem özönlik a képembe ez a jelenség. Miért?

Mert tudatos vagyok, van kismillió más érdekes és hasznos dolog a világon, mintsem azt nézzem, hogy az ösztön alapú, kevésbbé tudatos egyedek mit csinálnak. Ő dolguk.

Embertársaim, léteznek, vannak s olyanok amilyenek. Elfogadom.


Az más kérdés, hogy saját életembe kiket engedek be.


Tedd te is ezt. Válogasd meg. Van jogod hozzá. S boldogabb is leszel.


Az, ha rossz döntést hoztál. Ez van. Már a múlt. Tanulni kell belőle.


Felesleges egy egész nemet támadni vagy az egész emberiséget.


Idézek egy beszélgetésből, amit mással folytatok:

Jómagam is a szolid, elegáns, kultúrált embereket preferálom. Ettől függetlenül nem szidom agyon általánosítva az ösztön alapú réteget. S nem hibáztatok egy adott nemet, holott saját gyengesége az, ha valakit pinuval és mellekkel lehet manipulálni, az egyenlő azzal, hogy ő maga is ugyanolyan ösztön lény. Vagyis a kivetített utálata önutálatból ered.

júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!