Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért hordtok időnként...

Lányok miért hordtok időnként mélyen dekoltált, vagy push up ruhákat amiben jól látszik a melletek?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok.
júl. 3. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
97%
Akkor minek írtad ki, ha már tudtad a választ?
júl. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
96%

Van egy zseniális, bár nem eredeti ötletem: öltözz úgy, ahogy neked tetszik, és vedd tudomásul, hogy más úgy öltözik, ahogy neki tetszik.

Továbbá kivándorolhatsz egy muszlim országba, és egyből megszűnik ez a problémád. De itthon már szeptemberben is.

júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
96%

A meleg van "kifogás" teljesen helyén van, kedves kérdező.


A mell szerinted miből áll, amit a masik annyira imádnak...?


Zsírból drágám, zsírból áll nagyobb százalékban képzeld el...


Erre megy melltartó sokaknál, ami szintén melegít, hiszen műszálasak, tartalmaz gumit, szivacsot is, még a legvékonyabban is van esztétikai szivacs, kivéve adott csipkések vagy sportmelltartók.


Realizáld a valóságot kérdező...!


S hidd el, nekünk is jobb lenne kár félmeztelenül lenni vagy csak egy pólót felvenni...


A test légzéséhez, hőleadásához fontos a bőrfelület is.


Csak egy pl.: nekem térdig ér a hajam. Sokan csodálják s jön az ostoba kérdés: miért nem hordod kiengedve nyáron is?


Majd a válla felett átdobom a hajamat úgy a hátára, hogy azt betelítse, ahogy nekem szokta kiengedve. Pár másodperc alatt érzi az okot és szedi le magáról a hajam.


Ahol pedig brutálisan adja le a hőt a test az a tarkó/nyak, mellkas... Jó ha szabadon van.


Amikor a buszon a mellettem ülő srác rosszúl volt a melegtől adtam vizet neki és a hűtőtáskám jégakkuival hűtöttem a még 3.5 órás úton, ami visszavolt.

A hideget csuklójához és felváltva a tarkójára tettem. Testpermettel pedig ahol lehetett fújtam. A mellkast is, mert annak nem tesz jót a közvetlen hideg ilyen melegben, de kell ott is.


Nem szeretem dekoltázsomat mutatni publikus helyen és sokszor szenvedek a melegtől, ezért is tartok magamnál ilyen dolgokat. Nehezen viselem már a tavaszt is, simán elájulok, ha nem figyelek magamra.

A hosszú nadrágot is felveszem, mert sport miatt lila zöld a lábam is. A hosszú szoknya meg ratyin néz ki és korlátolt a mozgás.


Rövid jó lenne pl harisnyával, ám a harisnya brutálisan tartja a hőt.


Ettől függetlenül teljesen megértem azokat, akik leszarják és villantanak.

júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
57%
Mert nyilván szeretik mutogatni. Nekem ugyan nincs nagy mellem, de a kondizástól nagyon kerek a fenekem, és képzeld el szeretek is feszülős nacikat felvenni :D Mit takargassam, ha olyan szép?
júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
100%

Ui. :baromi jó érzés ahogy jár a mellek között a levegő.

Olyan felszabadító tud lenni, mint amikor a jégakkut csuklóra teszed.


Legalább azt próbáld ki.

júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezőnek csak az a baja, hogy esélye sincs a cicis lányoknál. Ezért most rajtuk vezeti le a feszkót. Crybaby.
júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
97%

"A férfiak pólói nyakig érnek"

És elég sok férfi mászkál póló nélkül nyáron.


Az #5-ben linkelt póló elég vastag anyagúnak tűnik, és a hónalj rész nem szellőzik benne úgy mint egy ujjatlanban.


Amúgy vannak akik szeretnek szexin, kihívóan öltözni, ez van. Én nem szeretek, nekem meg pont azért szóltak már be faszik. Te meg pont a másik oldalnak. Soha semmivel nem lehet megfelelni mindenkinek, annak van igaza aki saját magának akar megfelelni, és nem érdekli hogy vadidegenek mit nyígnak emiatt.

júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
61%

Nőként írom, hogy egy mélyen dekoltált és egy nem mélyen/nem dekoltált felső között nem igazán van különbség a melegérzet tekintetében, de ízlésesség tekintetében annál inkább.


Na de mindenki úgy öltözködik ahogy neki tetszik, csak szerintem fura a melegre fogni, ha valaki kiteszi a mellét, fenekét.

júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
91%
#28 "de mindenki úgy öltözködik ahogy neki tetszik", így van. Én is kitenném, ha lenne mit.
júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer Victoria Beckham nyilatkozott úgy, hogy régen azért hordott sokat mutató ruhákat, mert nem volt önbizalma. Ezeknek a nőknek kell a visszaigazolás, hogy megnézik őket a férfiak, kívánatosnak érzik magukat, ami jót tesz az önbizalomhiánynak. A melegre való hivatkozás egy bullshit. Van különbség egy magas nyakú, zárt, vastagabb és egy nyitottabb lenge darab között, de nem kell konkrétan kitenni a ciciket ahhoz, hogy az ember ne süljön meg:) Nőként mondom.
júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!