Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért hordtok időnként...

Lányok miért hordtok időnként mélyen dekoltált, vagy push up ruhákat amiben jól látszik a melletek?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok.
júl. 3. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
92%

A csecsemet akarom mutogatni, hogy a jóvágású pasik azt bámulják.


(idióták)

júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:

Aki ehhez hasonló ruhát hord az biztos nem a meleg miatt teszi.


[link]

júl. 3. 21:10
 13/85 anonim válasza:
45%
Én férfi vagyok, de utálom a haspólót mert szerintem kihívó nagyon és eléggé előnytelen... Nem olyan barátnőt szeretnék akit a fél ország végigbámul mert "melege van" :'D Szégyen ez a kifogás basszus.
júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyetek már ilyen prűd-misszionáriusok fiúk 😉
júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
97%
Kényelmes, melegem van, tetszik. Ennyi.
júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
97%
Tény, lehetne zárt felsőt is hordani, De: egyrészt szinte mindennap látok félpucér pasikat, szóval ne gyertek azzal, hogy a pasik is kibírják. Másrészt azért nagyobb melleknél igencsak tudunk izzadni, nyilván jobb, ha tud szellőzni
júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk már ezt a meleg dumát :)) A csajok egyrészt maguknak akarnak tetszeni, másrészt más nőknek megmutatni, hogy jobbak (főleg azoknak a nőknek, akikre ellenfélként tekintenek), harmadrészt pedig annak a pasinak, aki nekik is bejön. Az átlag pasi meg ha megbámulja a szép dekoltázst, az bunkó :D
júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el, csak kíváncsi voltam. Nekem férfiként nem gond nyakig érő pólót hordanom még melegben sem.
júl. 3. 22:47
 19/85 anonim ***** válasza:
93%
“Csak kíváncsi voltam” - nem, ha kíváncsi lettél volna, elfogadtad volna a nők őszinte válaszait, nem hisztiztél volna itt, amiért nem látod azt a választ, amit látni szeretnél. :)
júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:
Minden válasz jobb attól hogy "mert melegem van". Mikor kiírtam a kérdést már tudtam hogy ez lessz a leggyakoribb válasz.
júl. 4. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!