Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért hordtok időnként...

Lányok miért hordtok időnként mélyen dekoltált, vagy push up ruhákat amiben jól látszik a melletek?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok.
júl. 3. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:
Mindennek van határa. A szánalmas kategória pont olyan mint amiket linkeltem. Ugyanazok a nők panaszkodnak hogy a férfiak csak dugni akarnak velük, és nem az embert látják bennük akik olyan méllyen dekoltált felsőben járnak ki amiben a csöcsük szinte teljesen kibuggyan.
júl. 5. 14:08
 62/85 anonim ***** válasza:
91%
Csak nekem van olyan érzésem, hogy az #53, #54, #60 válaszoló és a kérdező azonos?
júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:
Nem azonos.
júl. 5. 14:31
 64/85 anonim ***** válasza:
95%

61-es, te valahol valami másik világban élsz.

Teljesen normálisan, szolidan öltözködő nők és pasik is érintettek abban a témában amit ide keversz.


Ahogy a nők megerőszakolásához is az ostoba ember ezt mondja, jajj mert biztos úgy öltözködött... Dehogy!

Sőt van kiállítás is a megerőszakolt emberekről, hogy mit hordtak, amikor megerőszakolták őket... Javaslom látogass el oda is.


Zárt az elméd még mindig.


Adj korrekt válasz a kérdésekre, ok-okozatot. Ez még mindig tiszta ovodás szint, amit ideböfögsz.

Nő vagy vagy férfi?


Sírd már ki a pici ujjaidon keresztül az ok okozatokat, megválaszolva a kérdéseket... Egyre szánalmasabb vagy, kedves kisebbségi komplexusos kérdezőnk!

júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
21%

Attól mert nem erőszakolnak meg a ruha miatt, attól még megbámul titeket az összes férfi és nyáladzanak a látványra. sőt még fotóznak is lesibe, és kiverik rájuk.


Privát üzenetemre: "Csadorban jársz?"

Nem. A férfiak járnak csadorban.

júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
72%

Jah és ki ne mozdulj a lakásodból, el ne olvadjon gyenge elméd az emberektől.


El ne menj strandolni, fesztiválozni, esetleg nudista stranolni, mert ott helyben meghalsz 2 mp alatt.


Jó, hogy nem mész és versz szét mindenkit, mert létezik melle... Úr isten látsz egy kis zsírt, bőrfelületet. Atya ég! Hívjuk a mentőket és a zártosztályt, hogy hamarosan érkezel, kérdező! 🤣🤣🤣


Gyere, meghívlak nudista strandra, fizetem a belépődet is. S lásd azt mi is az igazi természetes formánk és mennyi féle ember van. Emellett kultúrált emberek, emberként viselkednek ugyan úgy, mint ruhába.


Meg mutass már egy képet magadról, hogyan öltözködsz. Te kis álszent!

júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
100%

1. sz. apáca: Főnővér, a szemben lévő ház második emeleti lakásában mindig szörnyű erkölcstelen dolgokat művelnek.

Főnővér: de nővérek, nem is láttok oda.

2. sz. apáca: így nem, de ha odahúzzuk az asztalt, rátesszük a hokedlit és arra a sámlit, akkor igen.

Szerintem passzol ide.

júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
#62 Nekem is.
júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:
#66 Az oktatás helyett inkább maradj a csöcsmutogatásnál. Szerintem az sokkal jobban áll neked.
júl. 5. 15:15
 70/85 anonim ***** válasza:
65%

Nem is láttál soha. 🤣

Szende szűz álszent pszichésen megtört lélek vagy, mindemellett gyáva, kommunikációra életképtelen személyedet itt szépen bizonyítod.


Válaszolj a kérdésekre! Hajrá! Üvöltsön a síró lelked!

júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!