Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért hordtok időnként...

Lányok miért hordtok időnként mélyen dekoltált, vagy push up ruhákat amiben jól látszik a melletek?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok.
júl. 3. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
95%
Engem téldn is megnéznek,leszólítanak.Ezért számomra nem kell visszaigazolás,tudom,hogy jól nézek ki.Azt veszem fel,amihez épp kedvem van.Nem is ldhet kivágott felsőket kapni.A 90-es,2000-es évek eleje volt az szerintem,amikor még volt mély kivágású felső.Melltartót viszont nem hordok.És legfeljebb a párom miatt veszek fel valamit,amikor megkér,nem vadidegen emberek miatt.
júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
20%

Őszintén? mert szeretem mutogatni magam.

Instára is szerinted miért rakunk ki ilyen képeket?

ribisek vagyunk benne, de nem baj. mi lányok ilyenek vagyunk. magamutogatóak.


persze, fel öltözhetnénk normálisan is, mint ahogy a fiúk. ők tényleg nem mutogatják magukat instán/utcán. De ha meg tehetjük akkor mutogatjuk magunkat.

Én élvezem.

júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagy nő a két pipáddal.
júl. 4. 15:24
 34/85 anonim ***** válasza:
74%

Én például nyáron ilyet hordok utcai viseletként kérdező, csak a gatyám is fekete: [link]


Nagyon botrányosnak érzed ezt 2024-ben? :))

júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:

Ha a has látszik ki az nem baj. Az ilyen nagyon mélyen mellnél kivágott már nagyon szánalmas, főleg ekkora dinnyékkel.


[link]

júl. 4. 16:57
 36/85 anonim ***** válasza:
92%
Már miért is lenne szánalmas, ne viccelj már...
júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
45%

"Tudom hogy nem vagy nő a két pipáddal."


Mert, akinek kevés pipája van az már nem lehet nő? Vagy mi ez a logika..?🤣

És elhiheted, hogy lány vagyok.

de igaz, azt hiszel amit akarsz, engem aztán nem érdekel ki mit hisz

júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
96%
Én például nem hordok ilyeneket soha. Lány sem vagyok már 30 évesen. Nekem ezek egyáltalán nem tetszenek, de ha másnak igen, lelke rajta. Téged miért zavar??
júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 A kérdező kommentje:
Nem illik ilyen ruhát hordani. Szánalmas ha valaki ezzel próbálja felhívni magára a figyelmet, mert mással nem tudja.
júl. 4. 19:44
 40/85 anonim ***** válasza:
90%
Te félsz a nőktől,vagy mi?Én vagyok,akit télen is megnéznek,biztos kihivó a kabátom.Normális kivágott felsőt nem lehet már kapni.Nem a férfiak körül forog a világ.Én kapok minden ujjamra,ha dugni akarok.Komolyat is kereshetnék,de férjem van.Minek kellene más figyelme?
júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!