Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiak miert nem hordhatnak...

Ferfiak miert nem hordhatnak nejlon harisnyat rövidnadrággal? En pl nagyon szivesen viselném kicsit hüvösebb idöbe terdnadraggal egy fekete vekiny harisnyat!!irigylem a hölgyeket!

Figyelt kérdés
Hetero vagyok .pusztan konfort erzest ad a harisnya ..

júl. 3. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
54%

'Egy egészséges heterónak meg sem fordul ilyen a fejében.'


Te már csak tudod... Legalább bebizonyítottad, hogy még csak nem is konyítasz a témához! És nem, nem egy 4. profilja vagyok a kérdezőnek. :)

aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
11%

Dehogynem, te vagy az . . . Tessék itt van az előző kínlódásod 4 évvel ezelőttről https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Nem uncsi még amúgy ? Egy orvos már rég segíthetett volna rajtad te szerencsétlen . . .

aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
0%
62 ez tényleg mindig ugyan az a beteg ember . . . Szerencsétlen. De legalább nem tud szaporodni :D
aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
17%

#60, igen, sejtettem, hogy búza. Amúgy pont ez a bajom némelyik meleggel. Az, hogy a hálószobájában kivel mit csinál, az nem érdekel, legyen a magánügye. De miért kell ezt a másik képébe tolni?! Miért kellene az utácán nőiruhákban járni, csak mert neki ahhoz van kedve? A búzafelvonulással ia ez a baj. A heterók miért nem vonalunak fel egymást nyalva-falva, hogy milyen jó heterónak lenni? Ha magánügy, akkor tényleg legyen az!

Nem lehet jelenteni a kérdését, mert már több mint egy hónapos. Érdekes ez az oldal is. Az ilyen, meg ennél cifrább kérdésekkel ezek szerint nincs semmi baj. Bezzeg ha én írok ki a asport témáben egy Forma-1-gyel kapcsoltos kérdést, azt egyből törlik azzal az indokkal, hogy nem derül ki mit szeretnék megtudni.

aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
45%
65 Redditről már rég kivágták volna. Egyébként itt sem lehetne engedélyezett. olvashatja kiskorútól kezdve az egész fiatal gyerekekig, mivel online publikus. Ez az oldallal szemben jogi aggályokat is okoz, élni lehetne a feljelentés lehetőségével az oldallal szemben, hisz az ehhez hasonló beteg aberrált és felnőtt kontentek nem lehetnek nyilvánosak, hisz olvasthatja 14 alatti is. Jelenteni viszont lehet, méghozzá ide kell egy email belinkelve a kérdést : info@gyakorikerdesek.hu, minél többen jelentjük annál hamarabb tűnik el innét ez a véglény véglegesen. igen, és tényleg ez a gond ezzel a beteg homoszexuális változattal, minta kérdező is, még szugerálja a normális emberekbe, hogy ez "jó". Jó a francokat, tényleg az a szerencse hogy ezek az illetők tovább nem szaporodnak.
aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
47%
Vegyétek már észre, hogy ez a kérdés nagyon nagy eséllyel troll ;) Mellesleg való igaz, hogy sok bolond van itt is! Például a mezítlábas, az esernyős...stb. Még csak nem is az a bajom velük, hogy adott esetben fétisesek, hanem az, amikor ez a törpe kisebbség az "eltorzulásukat" normalitásként akarják a többségre ráerőltetni, mondván, hogy azok elnyomók...stb. Röhej.
aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
29%
A mezítlábassal, meg a lyukas zoknissal többször találkoztam már itt. Az esernyőssel szerencsére nem.
aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim válasza:
74%
Kimutatták hogy a fetisisták sokkal intelligensebb emberek! Ezt olvastam de most nem fogok bele menni a vitába hogy ez mennyire igaz! Én is utálom amikor melegek reklámozzák magukat stb. De sajnos itt sok embernek fogalma nincs a harisnya történetéről! A harisnyát eredetileg férfiak viselték régen! Azok közül is a gazdagabb réteg mivel akkoriban nagyon drága volt! Igazából a nők azok akik ellopták ezt a divatot a férfiaktól! Szóval a nőkre lehetne mondani ezzel az erővel hogy betegek! Én mondjuk megőrűlnék harisnyanadrágbban mert nekem kényelmetlen lenne, szúrna,viszketnék stb. Meg engem nem is vonz ez a dolog! Viszont zokniba én is mindig a legvékonyabb fajtákat hordom és van köztük női is,de nem csipkés, színes stb! Sajnos amióta a bokámat műtötték azóta csak az ilyen extra vékony zokniban nem dagad és nem fáj a lábam! Még télen is muszáj vagyok ilyen zoknikat viselni! A volt barátnőmet nem zavarta és volt amikor együtt mentünk vásárolni zoknit!
aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
72%
#70 Valamiért ez a harisnya pasikon olyan szinten túl van lihegve, minden beteg dolgot hozzákapcsolnak ezek az ultrakonzervatív, neonácik, pedig éppen ők akik betegek és aberráltak, hogy egy harisnyának akkora jelentőséget tulajdonítanak 😉
aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
#70 Igen változás kell, olyan rendszer kell és olyan gondolkodású droidok kellenek ide is, mint Oroszországban vagy É-Koreában van.
aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!