Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiak miert nem hordhatnak...

Ferfiak miert nem hordhatnak nejlon harisnyat rövidnadrággal? En pl nagyon szivesen viselném kicsit hüvösebb idöbe terdnadraggal egy fekete vekiny harisnyat!!irigylem a hölgyeket!

Figyelt kérdés
Hetero vagyok .pusztan konfort erzest ad a harisnya ..

júl. 3. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

Neeeem!

Nekem semmi kedvem ahhoz, hogy jól körberöhögjönek,a francnak van kedve leégetni magát! Ezt hiába kenegetném naptejjel,nagy leégés lenne! Különben is a nejlonharisnya a nőknek sokkal jobban áll,én fel nem venném semmi pénzért!Ahhoz borotválni kellene a lábamat, de annak meg nem vagyok a híve!

De te kedves kérdező, hordhad csak nyugodtan a harisnyanadrágot rövidgatyóval! Törvény nem tiltja ugyan,de lehet,hogy pár járókelőnek szerezni fogsz néhány kellemes percet!

júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:

#21 Irigyellek, hogy te csak olyan férfiakkal találkozol, akiket nem lehet kinevetni vagy undinak nézni!

És azért is, hogy neked bármilyen nőn jól néz ki a nylonharisnya, gondolom neked a nyugdíjas asszonyokon és a papucsban lófráló cigit zabáló cigánynőkön tetszik legjobban a nylonharisnya? 😀

júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
51%
Ami pedig a láb borotválást illeti, számos ffi sportoló szörteleníti, és pl testépítők stb,balettáncosok(ők meg rendszeresen húznak nylonharisnyát). Te meg ahhoz is inkompetens lennél, hogy megfelelően szörteleníts, pláne borotvával,ágyon vágnád magad 😉
júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.alapbolnem vagyok szörös szerencsere a labam föleg.. esztetikailag en is ugy vélem ha felveszem a harisnyat szörtelen lábra..köszö öm az ötleteket
júl. 3. 20:57
 25/75 anonim ***** válasza:

Ha szereted a nejlonharisnyát rövidnadrággal, de nappal nem mered bevállalni utcára, akkor hordjad sötétben. Én is rendszeresen így csinálom, este rövidnadrággal fekete harisnyában simán elmegyek sétálni, biciklizni. Nappal én sem megyek így, de este tök jó így.


Milyen nejlonharisnyákat hordasz? Hány deneseket?


Amúgy létezik férfi nejlonharisnya is, van olyan gyártó amelyik férfit is gyárt, de ránézésre ugyanolyan mint a női, csak sokkal drágábban. Szóval én is nőit hordok inkább. De ez inkább uniszex ruhadarab, mert semmilyen jellegzetes nincs rajta ami bármelyik nemre jellemző lenne.


A lábam én is szőrtelenítem, harisnyához ez alap, meg eleve sokkal jobb érzés szőrtelen lábra felvenni.

júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%

#25 Ha te is harisnya mániás pasi vagy és uniszexnek tartod, és este felveszed, akkor nem értem nappal miért nem?

Manapság tényleg ez már nem ciki, megvető, 20 évvel ezelőtt még inkább furcsán nézték volna.

És tényleg vannak akiknek nagyon tetszik, nőknek is, hogy a sima szörtelen lábaikra feszül a nylonharisnya, én is imádom 😊. Akkor miért ne lehetne hordani bárkinek is?

júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
22/23.válaszoló! Kérlek nyugodj meg,és igyál egy pohár vizet! Hidd el,jobban jársz,mert te csak egy olyan véleményre akadtál ki,amiben volt némi igazság!Noha neked eszed ágában sincs elismerni ezt,akkor se fog senkinek változtatni! És ha annyira akarod tudni,igen láttam már férfit aki harisnyát visel,csak az éppen nem nejlon hanem kompressziós harisnya volt.Meg kötött harisnyát is hordanak télen,de szerintem abban nincsen semmi különös!
júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:
Kedves 25 valaszolo.20 denest szeretnék felvenni.van vastagabb is de azt télen hordom.. hat megoazlanak a vélemények. Kifogom probalni este.. de nappal os lehet lesz ami lesz
júl. 4. 04:57
 29/75 anonim ***** válasza:
100%
senki nem tiltja
júl. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
Te is fiúként húzhatsz harisnyát. de az már női ruhadarab. Nem megszokott.
júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!