Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiak miert nem hordhatnak...

Ferfiak miert nem hordhatnak nejlon harisnyat rövidnadrággal? En pl nagyon szivesen viselném kicsit hüvösebb idöbe terdnadraggal egy fekete vekiny harisnyat!!irigylem a hölgyeket!

Figyelt kérdés
Hetero vagyok .pusztan konfort erzest ad a harisnya ..

júl. 3. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
31%

#8 Én azt tapasztalom, hogy a nők 98% nem ért a nylonharisnyákhoz, ezért tartják kényelmetlennek és egy undok dolognak.

De aki tapasztalt és tudja milyen harisnya jó, azok mint én is szívesen hordjuk 😊

júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
80%

#11

Én azt tapasztalom, hogy csak a fétisesek szeretik.

júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
60%

Áz pedig, hogy nem melegít ahogy az 5.8.írja éppen ellenkező felfogás van róla, tapasztalatból írom, hogy szinte nincs olyan hét, hogy ne kérdezné meg vki, hogy nincs e melegem benne 😉.

Mindig elmondom, hogy nincs és én nyáron vékony 15den fajtát hordok,ami nyáron még 30fog alatt ideális, ahogy a 8-10denes nyári harisnyák.

De persze aki 15 fokban is izzad mint egy ló,az szinte félmeztelenül öltözik és nem tudja elhinni, hogy másnak más jelent a meleg és más ruhákban van melege...

Mondjuk nekem a tegnapi és mai hűvös,széles időben már inkább 40denes nylonharisnyát vennék fel,de nincs nekem új,és azokat most nem árulják,mert azok ősszel és télen jók és igenis jók a hidegben.

júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
61%

#12 Aláírom, hogy vannak akiknek fétis, akár pasi,de nők között is van ám nem is kevés akinek fétis a nylonharisnya...

De ez olyan, mint a bármilyen ruha imádat, az, hogy vki nagyon szeret X/y ruhadarabot, folyton azt hordja, lehet fétis,de szimpla rajongás.

júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
46%
Már megint kezdi a rövidgatyás harisnyás kérdező. Természetesen nem praktikus sem télen, sem nyáron, sem semmikor, továbbá biztos, hogy annál semmi sem komfortosabb, mintha semmi nincs a bőrödön, de ő nem is ezért kérdezi, hanem mert ez a fétise.
júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
38%

#15 Az, hogy neked mi a praktikus és komfortos az egy dolog, de másnak nem feltétlen ugyanaz jelenti a komfortot és a praktikust 😉.

Tudod van mondás, hogy 'nem vagyunk egyformák', 'kinek mi jön be' 'ne màssal foglalkozz, hanem magaddal'.

Fétise tuti van,mert számos ilyen kérdést ír valószínű ugyanaz,de ez ellen addig nem is lehet tenni,míg nem lesz divat pasikon a harisnya.

júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem vedd fel szőrös lábra vagy boxer Alsó rá.Borotvalt láb és alapja vagy bugyit húzol vagy semmit.
júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
#17 Te gondolom nő vagy, ezért nem értem miért ajánlod, hogy alsónemű nélkül vegye fel? Pont sokan írtóznak attól, hogy nylonharisnyát magában hordjanak 😉
júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
100%
Én pamut betétes nylon harisnyát bugyi nélküli is lehet hordani,csak az veszek bugyit amiben nincs betét.
júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
#19 Ez így van, sokan kimondottan bugyi nélkül szeretik, de vannak akik nem tartják egészségesnek. A pasiknak más, mivel nem úgy érintkezik a nemiszervüknél,de nekik meg inkább fontosabb, hogy ne szoros harisnyát hordjanak ha női fajtát akar. Mivel ffi nylonharisnyát nem is lehet kapni szerintem.
júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!