Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiak miert nem hordhatnak...

Ferfiak miert nem hordhatnak nejlon harisnyat rövidnadrággal? En pl nagyon szivesen viselném kicsit hüvösebb idöbe terdnadraggal egy fekete vekiny harisnyat!!irigylem a hölgyeket!

Figyelt kérdés
Hetero vagyok .pusztan konfort erzest ad a harisnya ..

júl. 3. 14:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem búza a többség. Melegben rövidgatyát hordok. Hűvösebb időben hosszút. Nekem ez pont jó így, nincs ingerenciám mást felvenni. Ezzel az erővel miniszoknyát meg haspólót is hordhatnának a pasasok, nem?!
júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én nem igy gondolom de nem vagyunk egyformak.azert köszi a veleményed..szep napot
júl. 3. 14:09
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

A nejlon harisnya baromira nem kényelmes viselet, sőt annyira nem is melegít.


32/N

júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Metionin ***** válasza:
89%
Semmi nem tiltja, bár szőrös lábbal nem néz ki jól (nőn sem).
júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%

Egyrészt mert férfiatlan, másrészt egy nőn is rosszul néz ki, ha nem megfelelő ruhát vesz fel hozzá. Plusz tényleg nem kényelmes és nem melegít sokat. Akkor inkább egy vastagabb harisnya, olyat viszont férfiaknak is van.

Amúgy nem tudom elképzelni, hogy egy férfinak kényelmes lenne a kialakítása.

júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Allitolag lattam a neten gyartanak mar ff harisnyat is vekonytol a vastagig. Passz mi a külömbség
júl. 3. 15:13
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Ha azt tartod jónak, akkor vedd fel, nem kell ezen filózni.

Az pedig abszurd, hogy nem hordhatnak, ki és mikor tiltotta meg?

Mivel írod, hogy neked bejön, akkor bátran tedd.

Nem mindegyik kényelmetlen, én gyakran hordok és kitapasztaltam melyik fajták jók anyagában és méretben és nem kényelmetlen egész nap. Nyilván ehhez rutin is kell,és sima szörtelen bőr,ha harisnyát akarsz felvenni, akkor mindenképpen szörteleníts,kényelem miatt is és amúgy sem illik, szép.

júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%
Nylon harisnya se nem kényelmes viselet, se nem melegít. Nők közt is leginkább csak az hordja akinek kötelező. Örülj hogy neked nem muszáj…
júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%

Úgy látom a kedves kérdező mindenkit lepontoz, aki nem ért vele egyet és nem bíztatja az ötletével kapcsolatban...

[link]

júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
Hordhatnak.
júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!