Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ferfiak miert nem hordhatnak...

Ferfiak miert nem hordhatnak nejlon harisnyat rövidnadrággal? En pl nagyon szivesen viselném kicsit hüvösebb idöbe terdnadraggal egy fekete vekiny harisnyat!!irigylem a hölgyeket!

Figyelt kérdés
Hetero vagyok .pusztan konfort erzest ad a harisnya ..

júl. 3. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%
#30 Olyan 'női' ruhadarab, amit a nők 90%-a sosem hord, annyira gyűlölik.
júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
67%
Hordjad bátran, én is szoktam.
júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
22%
Mi az, hogy "nem hordhatnak"? XD Tőlem aztán az éjjeliszekrényt is a fejedre húzhatod hozzá, vagy felvehetsz "búvárruhát gázmaszkkal", esetleg egy "emésztőgödörásó gumicsizmát" is. A kérdés mellesleg troll. Vagy ha komoly, akkor több ilyen is volt már, szóval öltözz fel így, és irány egy agyturkáló...
júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló jól le is írta, mivel b@zis. Nem az hogy nem hordhatnak csak nincs értelme mert hülyén néz ki, plusz aki csak nem crossdresser ill. meleg az nem hordja
júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
74%
#34 Én azt szeretném tudni,kérdezni, hogy hol van leírva vagy meghatározva, hogy mi a 'bzis'? Ki(K), mikor és hol döntöttek róla, hogy milyen a 'bzis' kinézet?
júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
0%

35.

Sehol. Mi döntjük el. És úgy döntöttük el többségi alapon, hogy tényleg b.zis.

júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
Lol 😉
júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim válasza:
100%
Régen a férfiak hordtak harisnyát és azok közül is a gazdagok! Mivel abban az időben nagyon drága volt. Igazából a nők a férfiaktól lopták a harisnya viselés divatot!
júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:

#38 Régen is a divat és a dresscode része volt, akkor ma is ugyanúgy az lehet. De sajnos annyira elment a nők irányába a harisnya divat, hogy már rég nem férfias.

De ahogy minden változik, talán ez is fog.

Szerintem nem nagy dolog ha pasi harisnyát hord, de nem mindenki így gondolja. És az sem mindegy nekik milyen harisnyát hord, szolid vagy feltűnőt.

júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
Szoknyáért miért nem kapkodtok ennyire harisnyások? Az tényleg praktikus lenne.
júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!