Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok!! Ki, miért kezdett...

Lányok!! Ki, miért kezdett magas derekú nadrágokat hordani??

Figyelt kérdés

Mi vett rá titeket, hogy hordjátok??

Miért van az, hogy egyszer csak hirtelen minden nő a 80-as évek nagyi korába visszatért??


Bordákig húzott nadrágokat látok mindenkin..


Öreganyám minden nap búgja az agyam, hogy jó lenne ha már én is felnőnék és rendesen hordanám a gatyáimat úgy mint egy tisztes nő..


Végül mire jutottunk?? — nem lehet kapni csípő nadrágot szinte már sehol és kénytelen vagyok ezeket a szarokat hordani a tüdőmig felhúzva..

Mama meg örül a markàba, hogy milyen jól áll


Nekem kényelmetlen , szokatlan, furcsa és utálatos


Aki a semmiből kezdte felhúzva hordani az mennyi idő alatt szokott hozzá?? Ja és meddig húzzátok fel magatokon?? Köldök fölött ?



jún. 23. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Olyan magas derekú nadrágot még sosem láttam, aminek a dereka köldök fölé ért volna. Oké, én magas vagyok, de szerintem ahhoz extrém kicsinek kell lenni.

És azért kezdtem el ilyesmit hordani, mert az alkatomhoz képest nagy a hasam, ami a csípőgatyából pont kibuggyanna, ez viszont egyben tartja.

jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én például szerintem egész tinikoromban azt hordtam/hordok, most vagyok 19.

Hogy miért?

Számomra ez sokkal kényelmesebb, homokóra alakom van, ezt szépen kiemeli. (Ezek a nadrágok skinny-k, tehát nem a mom jeans és társai).

Másrészt nincs kint a derekam, a szép blúzokat bele lehet húzni, sokkal ízlésesebben néz ki. Azt sem szeretem ha teljesen kivan a hasam, ha akár crop topot veszel fel ilyen nadrággal az is azért jobb, legalábbis nekem jobban tetszik. Meddig húzom fel? Hát ameddig ér. :D

Soha nem ért a "tüdőmig", kb a köldökömet még eltakarja és ennyi.

Én meg soha nem szerettem a csípőnadrágokat, egyéni preferencia.

jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a boltban csak ilyen van nem nagyon van más választás...
jún. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-mas írja, ilyet lehet venni és kész.
jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Mert végre lehet kapni. Tinikoromban csak csípő volt, utáltam. Magasabb derekúból könnyebben kapok méretet (keskeny csípőm van és vékony derekam, a csípőnadrágok mind leestek rólam, csak övvel tudtam felvenni) és nem lóg ki semmim, ha leülök. Viszont ezt a tüdőig felérő gatyát nem értem, sokszor olvasom itt kérdésben de amit én látok magas derék címen boltban is meg utcán is a nőkön, az legtöbbször normál derék, tehát kb. köldökig ér, csak a csípőgatyához képest "magas".
jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen csak ilyenek vannak. Amúgy rájöttem hogy kényelmes és télen praktikus mert nem fázik a derekam. Mondjuk én nem tűröm be a felsőm, az szerintem is hülyén néz ki.
jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem pasiként nagyon tetszik, ha egy lány magas derekú nadrágot hord. Sokkal csinosabb mint a csipőnaci. Attól pedig rosszul vagyok, ha a felső nincs betűrve. Borzasztó slampos és igénytelen.
jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

#7

Szerintem meg betűrve olyan mint mikor anyu öltözteti az ovis gyereket 😅

Mondjuk nyilván függ attól hogy milyen nadrág és milyen felső, én farmer + póló kombót hordok, más mint egy elegáns szett blúzzal.

jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

1.

Hát akkor te nem sokat láttál. Nem mellesleg attól még nagy marad a hasad, hogy elrejted.


Egyesek egyébként itt mindig úgy adják elő, mintha csak és kizárólag csípőgatya meg tüdőgatya létezne, a kettő között a normális meg nem.

Amúgy borzasztó hülyén néz ki, rövidnadrágként különösen. Konkrétan nem a csaj lábán van, hanem a törzsén, ez akkor látszik legjobban mikor leülnek benne, a csaj combja ugyan vízszintes, de az egész gatya mégis függőleges. Szóljon már nekik valaki, hogy a nadrág attól nadrág, hogy a lábon hordják :)

Ami meg a teljes katasztrófa, a bikinialsó tüdőgatya verzióban. Ez már annyira úgy néz ki, mint egy nagyobb fajta pelenka, hogy ezt már hálisten kevesen vállalják be.

Kedvencem még a legalább melegíti a derekam magyarázat, bár így nyáron erről szemérmesen hallgatnak...

jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!