Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként tangát hordani?

Fiúként tangát hordani?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,régóta szeretnék tangát hordani. Jobbnak találom mint a boxert mert nem csúszik föl a nadrág alatt és nincs benne olyan meleg sem nyáron. Félek elmondani anyának hogy,ezt szeretnék hordani…Szerintetek elmondjam?

jún. 12. 09:07
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
40. Én temurol rendeltem pàrat nemrég eleg kényelmesek.
júl. 30. 23:28
 42/45 anonim ***** válasza:
84%
Még tiniként próbáltam ki, egyből beleszerettem az érzésbe. Szóval én is tangát hordok már évek óta. Szoktam rendelni Temuról, Ebayről, Intimissimitől, Astarextől... Nagyon jó minőségű tangáik vannak.
aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
80%
Én 15 évesen próbáltam fel először tangát. Anyué volt. Megtetszett, és megbeszéltük hogyha kényelmes, akkor hordjam. Vett női és férfi tangát is. A női jobban bevált. Ennek 10 éve. Internetten rendelek, mint ahogy előttem is írták.
aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
52%

"A női jobban bevált."

Érdekes, mert nekem abban nem fér el normálisan a szerszámom. Vagy nyomja, vagy egyszerűen oldalra kifittyed belőle a "csomag", mert nem elég széles ott az anyag. Férfi tangánál ez nincs. Ezért inkább olyat veszek. Bár ténye, hogy jóval kevesebb belőle a választék, kevesebb helyen kapható és általában drágábbak is.

szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
50%
Ha tetszik hírek nyugodtan, mond el neki
szept. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!