Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként tangát hordani?

Fiúként tangát hordani?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,régóta szeretnék tangát hordani. Jobbnak találom mint a boxert mert nem csúszik föl a nadrág alatt és nincs benne olyan meleg sem nyáron. Félek elmondani anyának hogy,ezt szeretnék hordani…Szerintetek elmondjam?

jún. 12. 09:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
88%

"Nem megy be a farpofák közé?"

De bemegy, pont ez a tanga lényege! Viszont ha megfelelő méretet veszel, akkor valóban nem is érzed. Az első három nap kicsit fura, de nagyon hamar hozzá lehet szokni. És megszeretni. Nagyon kényelmes.

jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
15%

21.

Legalább kitörli maradékot. Praktikus.

jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
22. Ha nem szokásod tisztálkodni, akkor valóban.
jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%

23.

Ha szokásod tisztálkodni, akkor is.

Vagy te egyáltalán nem is mosod az alsógatyáid, mert úgyis tiszta vagy alul, mitől lenne koszos?

jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább kitörli maradékot."

Ha rendesen megtörlöd, ne adj isten meg is mosod vécézés után, áruld már el, milyen maradék lenne ott?! Vagy gondolod, hogy az összes lány, aki tangát hord, "összemázolva" járkál egész nap?

A mosási szokásokat pedig egyáltalán nem értem hogy jönnek ide...

jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
9%

25.

Van az úgy, hogy az ember azt csak gondolja, hogy rendesen kitörölte, mert már 2 papír is száraz maradt. Aztán mégsem.

jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
93%

Most nem azért, de aki egy kicsit is ad magára és higiénikus, annak nagyvécézés után a seggmosás alap dolog. Amíg nem tangát hordtam, akkor is megmostam, mióta tangát hordok azóta is megmosom mindig.

Megmosott állapotban pedig biztos hihetetlen, de nincs maradék amit a tanga mázolgathatna.

jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ez nem olyan dolog amiről be kellene számolnod. Nem óvodás vagy 😃.

Én mondjuk nem tartom kényelmesnek, a fecske alsók szerintem tökéletes melegben is és kényelmes is.

jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
83%

Hordjad ha neked jó.

Én nyáron jockstrapot hordok,az nem vág be.A segged meg szabadon van.És mosom,mielőtt vki a xaros lesz a nadrágot előadná!

Egyébként jó hogy elmondtad.

Már azért is,mert nyilván ő mossa a család ruháit,éshát legalább megelőzted a felesleges,rácsodálkozó kérdést hogy: Honnan került ide a szennyesbe ez a férfitanga?

jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Versenyzővagyok ***** válasza:
68%
Fuhhh bár lenne itt valami pesti tini lànyos fiú 😛😛😛😛
jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!