Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként tangát hordani?

Fiúként tangát hordani?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,régóta szeretnék tangát hordani. Jobbnak találom mint a boxert mert nem csúszik föl a nadrág alatt és nincs benne olyan meleg sem nyáron. Félek elmondani anyának hogy,ezt szeretnék hordani…Szerintetek elmondjam?

jún. 12. 09:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
76%
En meg nem probaltam, csavo vagyok de amugy jo otlet erre nem gondoltam es en komolyan veszem mert 38 fokban az alsogatyaban a herezacsim is elolvad. Legalabb egy kicsit szellozzon szegeny. Es nem vagyok meleg.
jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
73%
Ne vegyetek fel semmit ha szellőztetni akarjátok.
jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
7%
Én nem szeretnék tangát hordani, mert nők között is a ribik hordanak ilyet, De engemet is nagyon zavar hogy a boxeralsó mindig felcsúszik a nadrág alatt.
jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
19%

13.

Fecskének hívják, amit keresel.

jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
10%
Fiúként tangát hordani? Max árufeltöltőként.
jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
10%

Fel nem foghatom, hogy hogyan lehet az kényelmes, hogy valami folyton bevág a seggedbe…

Azt meg pláne nem értem, hogy abban hogyan szellőzik a csomag.

jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
20%

16.

Sehogy, ez csak az ideológiájuk hozzá.

jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
16. Ami bevág az nemjó méret:) Ha olyat veszel ami a méreted nem is érzed hogy,rajtad van. És igen ezt onnan tudom hogy,volt már rajtam párszor tanga,viszont erről szüleim nem tudtak. És ez zavar hogy,titokban kellett eddig hordanom és féltem a lebukástól:D Viszont ma este elmondtam anyának,és viszonylag jól kezelte.Mikor felhoztam az elején nem annyira de elmagyaráztam neki miért szeretném és bele egyezett:) Kicsit még fura most de jobban érzem magam…
jún. 12. 22:24
 19/45 anonim ***** válasza:
22%
18# Nem megy be a farpofák közé? :)
jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
19. Bemegy de nem vág:) ami vág az túl szoros.
jún. 12. 23:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!