Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nem furcsa, hogy fiúként...

Andris_1234 kérdése:

Az nem furcsa, hogy fiúként szeretek lányruhákat hordani?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Úgy hívják, hogy transzvesztita
2023. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, de attól függ. Konkrét ruhákat, vagy ruhadarabokat, mondjuk női felső, de minden más "férfi".
2023. júl. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha kényelmes miért ne..

Bizony vannak olyan ruhák amiből készül férfi is meg női is, és a női sokkal kényelmesebb...

2023. júl. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 Mondanál egyetlen egy ilyen ruhadarabot?

Mert a férfiaknak meg a nőnkek alaból teljesen más a testalkata.Ez így olyan, mintha a forma bedobós játékban egy kör formába akarnál egy háromszöget beletuszkolni.

2023. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Akármilyen felső. Nem tudom, hogy vagy vele, de ezek nem acélból vannak öntve. Én rendszeresen hordok nagy mellekkel kisfiú pólókat, és senki nem mondja meg, hogy kisfiúknak árulják a boltban. A formát én adom a ruhának.
2023. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Nem a kérdésre válaszolsz.Én erre kérdeztem vissza:


"Bizony vannak olyan ruhák amiből készül férfi is meg női is, és a női sokkal kényelmesebb..."


Erre azt válaszolod, hogy nőként hordassz férfi pólót.Csak hogy nem erről volt szó.Nyilván azt egy fogyatékos is felfogja, hogy egy kisebb testre rámegy a nagyobb, bővebb szabású.

Itt valaki azt állította, hogy csomó női ruha kényelmesebb a férfiaknak.Én meg erre kértem példát, hogy melyik lenne az?

Mert nem értem hogy lenne már kényelmesebb egy tök más formájú, kicsi, szűk szabású valami.

2023. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem engem kérdeztél, én csak beleszóltam.


Nem FÉRFI pólót hordok, pici kisfiút, ami szorít engem. És képzeld, az is rámjön! Mintha az anyag nyúlna.


Még mindig nem érted, hogy nem páncélról van szó, a ruhának te adod a formát. Illetve vehet fel m-es férfiként xxxl-es női ruhát akár.


De akármilyen szoknya? Anatómiailag annak lenne értelme, ha a férfiaknak készült volna. A nadrág meg nekünk, hisz nincs mit ide-oda pakolgatnunk.

2023. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van rá szó hogy mi vagy
2023. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 Ja, hát bocs.Már nem sértésből, de ha nem is neked írtam és csak úgy beleszólsz, akkor vagy a kérdésemre válaszolj, vagy ne írj egyáltalán.Erre még itt neked áll feljebb...Azt felfogod, hogy NEM EZT KÉRDEZTEM???Mert nem erről írt, akinek én írtam.
2023. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 Amúgy már ha itt okoskodsz.Jó lapos lehet az a nagy melled, ha pici kisfiúkra való póló felmegy rád.Nekek tényleg nagy a mellem, rám a férfi M-es jó mellben.
2023. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!