Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhet egy nagymama?

Hogyan öltözködhet egy nagymama?

Figyelt kérdés

nem akarok otthonkákat felvenni meg mamuszokat utcára, 50 éves vagyok.. a pénz nem gond, és nekem ezek a ruhák is tetszenek: ez ,,divatos" egy nagymama részére?

[link]


[link]

[link]


vagy esetleg 40 év körül ezek is jók nem?


[link]


[link]


[link]


de mivel mostanában a 60-70 évek dvatja szerint öltözködnek a nők 30 felett ezért gondolom kb. 30 év múlva egy converse erősen retronak fog számítani csőnadrággal..


2010. okt. 16. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem annyira értem a kérdésed. Gondolom, te fiatal vagy..

Az én nagymamám 75 éves, de nem hord otthonkát, hanem farmert blúzzal vagy garbóval vagy pulcsival és kézműves ékszerekkel.

De vannak egyberuhái is, ott is a farmer és a lenruhákat részesíti előnyben, kicsit olyan "bölcsészlányos" stílusban. Nagyon csinos, elegáns és fiatalos.


Amiket linkeltél, azok nem feltétlen megfelelők idősebb korban, de egy jó részük abszolút hordható. Csak célszerű ilyenekkel számolni, hogy idővel megöregszik, megereszkedik a bőr, az már nem annyira esztétikus, nem célszerű mutogatni. Visszafejlődnek az izmok is, ami nem kedvez a testhezálló ruháknak. Fontossá válik a praktikum.


De láttam már 80 éves nénit hastáncolni, szóval ma már minden lehet :D

2010. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyire kamu kérdést....

Először is elég ritka, hogy valaki 50 évesen nagymama legyen, 40 évesen meg még ritkább (bár tudom, h van ilyen is), másrészt nem tudom, hogy tudod-e, hogy mit jelent az, hogy nagymama. Azt jelenti, hogy a gyerekének gyereke született. Ez nem változtatja meg lényegében az öltözködését az embernek, és mivel 50 évesen a nők többsége még dolgozik, nem valószínű, hogy otthonkát venne fel.

Ennyit rólad...

2010. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

50 évesen még nem vagy öreg! Az én édesanyám is az 50-hez közelít, de nagyon fiatalos.

Szerintem ha csinosan és fiatalosan akarsz öltözködni a lényeg, hogy használj szolidabb színeket, ízlésesen kombináld a ruhadarabokat és semmiképp ne villants hasat-derekat, a dekoltázst meg ne túl mélyen :D Egyébként szerintem jók a darabok, amiket linkeltél:)

2010. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki nagymama, vagy idősebb, nem kell topisnak lennie. Persze, vannak olyan ruhadarabok, amik egy kor után általában hülyén néznek ki az emberen (haskilógatós póló, spagettipántos cuccok, miniszoknya, ultracsípőnadrág)... de sztem, amiket belinkeltél, nagyon csinosak. Nem kell lemondani az öltözködésről és a divatról csak mert az ember már nem 20éves...
2010. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!