Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködhet az ember...

Hogy öltözködhet az ember ilyen hidegben is csinosan de úgy ne is fázzon?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszerezni pár csini cuccot, amibe pl el lehet menni moziba, vagy amit karácsonykor szilveszterkor hordhatnék de a vastag pulcsin és tundra bugyin kívül nem nagyon jut más az eszembe ebben a hidegbe :S

Linkelnétek nekem meleg de mégis csinos cuccokat? Melyik üzletbe érdemes benézni ? (emberi áron ha lehet :) )

24/n


2010. dec. 1. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vastag harisnyával (alulra) és jó rétegesen öltözve (felülre) nem fogsz fázni. Bent meg leveszel néhány réteget. Mindenképpen legyen egy testhezálló, finom anyagú hosszúujjú (akár magas nyakú) felsőd, valami sötét színben :)
2010. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem linkelek, de leírom, hogy én most hogy járok, és ebben nem fázom:

hosszú/térdig érő szoknya(mindegyik sok alsószoknyával) +térdig érő bakancs/csizma/bokacsizma + 2 harisnya/vastag, hosszú zokni+ vastag harisnya+ hosszujjú felső, acélmerevítős fűző (rettenetesen vastag és melegít, és gyönyörűek), pulóver, sál, kesztyű, egyelőre térdig érő kasmír(persze bélelt) kabát, aztán majd ha még hidegebb lesz, akkor van egy egészen hosszú nagyon vastag, nyakán prémes szövetkabátom. Általában még kalapot veszek, ha fúj a szél, sapkát.

Ami sokat segít, ha a harisnyanadrágot felhúzza az ember rendesen, mint régen a tüdőgatyát, mert akkor nem fázik a derék. 22/L

2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó meleg hosszúkabát kell, és az alá szinte mindegy, mit veszel fel, én promodban vettem ilyet, szörnyen fázós vagyok, de olyan meleg a kabát, hogy alá tényleg bármit.
2010. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó mennyiért vetted a promódos kabit? nem tudnál képet linkelni róla! ? Nagyon megköszönném!!!Annyira fázós vagyok és tök jól jönne egy ilyen kabi!!!!!!!!!
2010. dec. 2. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!