Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Konszolidált, kedves nagymama...

Konszolidált, kedves nagymama korú hölgyek miért festetik kékre a hajukat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hamvasító, ami a sárgás árnyalatot hivatott elfedni az ősz hajon,csak az öreg nénik néha túlzásba viszik és így lesz szép lila hajuk:D
2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor öszülnek, akkor általában nem szép fehér lesz, hanem halvány (piszkos hatású) szürke. Ha hamvasitóval öblitik, akkor vagy hófehér lesz, vagy ha eltúlozzák az adagolást, akkor halványkék. Szóval csak igy sikerül, de nekik még igy is jobban tetszik, mint szürkén.
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 t.n ***** válasza:
100%
igen-igen. az előttem szólókhoz csatlakoznék én is, a schaumának van egy ilyen samponja.
2011. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így már 1-2 szín meglétét megértettem egy általam ismert ember hajában:DD
2011. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A shauma hamvasitó samponnal mosnak hajat és ha nem mossa le időben akkor ilyen durva eredménye lesz.Amúgy nagyon jó sampon én is néha élek vele,de csak óvatosan:)
2011. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tök jó színe van. nagyon vagány.
2011. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mutatós xD bár ez a kérdés engem is mindig foglalkoztatott :D
2011. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!