Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudom kifizetni?Mohi...

Miért nem tudom kifizetni?Mohito webshopból szeretnék rendelni,kártya adatait beírom és úgy fizetni,de valamiért nem tudom kifizetni. Más oldalakon nincs gond.

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 09:41
 1/3 qkker1 ***** válasza:
Egy képernyőfotó -kitakart kártyaadatokkal- sokat segítene.
2023. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs beállítva, engedélyezve a kártyádra az a funkció. Vedd fel a kapcsolatod a bankoddal.

Amúgy nekem is van olyan,hogy reklamáltam, hogy otthonról nem tudok telóra pénzt feltölteni, csak automatából, de a csaj megnézte, és azt mondta, az összes funkció engedélyezve van.


Másik banknak a kártyájával már 7 évvel ezelőtt is lehetett. MEg még nemtom, valamit mondott a csaj, hogy már másnak is volt ilyen problémája, és lehet, hogy nem náluk, a banknál van a probléma; hanem a telószolgáltatónál. Ott is jeleztem, nem emlékszem már pontosan, valamelyikük azt írta, hogy már dolgoznak a problémán.


Itt meg olvastam egy kommentben valamit egy kommentben, hogy annak a kártyának az egy plusz védelmi funkciója, vagy az akadályozza meg rajta, hogy otthonról, neten is lehessen feltölteni.


A telószolgáltató honlapján amúgy nincs fönt a bank, mint partner, de a másik bank, amelyiknél régen voltam, fentvan. De szóval a bankos csaj szerint meg működnie kellett volna a feltöltésnek.


Én meg gondoltam, marhajó, az egyetlen funkció, amire akartam volna használni a kártyát; hogy otthonról telefonfeltöltés; nem működik.


Ja meg amúgy egyszer telefonon beszéltem még valakivel, aki asszem a telószolgáltatótól van; hogy bármelyik Dombornyomott kártyával működnie kell a feltöltésnek. De az enyém meg nem dombornyomott. De , ha ezzel meg nem lehet telótfeltölteni otthonról; akkor nem értem, miértnem egyből dombornyomottat adnak mindenkinek.


Amikor volt szó róla, ghogy kétféle kártyatípus van, aszondta a nő; csak ennyiről volt szó; hogy van Visa-s meg Mastercardos, és az a különbség a kettő között, hogy a Visás-az azt föleg akkor szokták, ha sokat járnak külföldre, MC-t meg belföldön; de mostanra már igazából nincs különbség. A belföldiset kértem; nemtom, hogy ez számít-e.


És amikor épp nekem nem volt pénzem, kértem tesómat töltsön telómra pénzt; először azt hittem, ő bénázik, de aztán mikor új számlát ua banknál nyitottam, mint ahol ő van; rájöttem, hogy amúgy nem.


Valszeg vissza fogok menni a másik bankhoz, bár az se tetszett teljesen; de legalább kényelmes volt vele az élet.

2023. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*funkciója, HOGY az akadályozza
2023. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!