Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sok ruhám van. Van még...

Nagyon sok ruhám van. Van még más is, akinek ennyi van, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
Körülbelül 13 éves korom óta ugyanaz a méretem XS-S, most 26 éves vagyok, és kb sosem dobok ki emiatt ruhát, mert nagyon vigyázok is rájuk, és méretben is jók még. Így viszont most összeszámoltam, és körülbelül 300 db ruhám van, ebben benne vannak nadrágok, pólók, pulóverek, trikók, kabátok. Viszont ebben benne vannak azok a ruhák is, amelyeket már annyira nem tartok divatosnak, és ezért már nem hordok, vagy már olyan sokat hordtam, hogy meguntam. Illetve van körülbelül 60 db olyan ruha, amit alig, vagy sose hordtam, mert online rendeltem őket, a legtöbbet használtan, és mégsem lett jó, vagy nem áll jól. A legrégebbi ruhadarabom, amit még hordok, kb. 11 éves koromból való. A ruháim nagy része vagy turkálóból van, vagy marketplace, gardróbcsere, stb. úgyhogy viszonylag olcsón szerzem be a holmikat, kabáton és cipőn kívül mindent 3000 Ft alatt. Nagyon sok ez a ruha mennyiség így?

2023. febr. 25. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok. Viselni kéne amíg jók és csak azután venni újat hogy elhasználódtak, így pénzt is spórolsz és nem is leszel tele ruhával. Szerintem pár évig biztos nem lesz szükséged ruhára, úgyhogy ne vegyél többet.
2023. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg. 10%-a mennyiségű használható ruhám van, a felmosórongynak sem való pólóimat nem beleszámolva. 30N
2023. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem adod el őket? Ilyen gyűjtögető öreg néni vagy, vagy mi?
2023. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vannak fent hirdetve, de alig vesznek meg valamit sajnos, mert a stílusom elegáns, nőies, és az oldalakon általában az 1-2 sportosabb holmimat vették csak meg.
2023. febr. 25. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
#4 na ez kamu. Rengeteg nőnek ilyen a stílusa, köztük nekem is. A Gardróbcserén nagyon is mennek a kifinomult, elegáns, nőies darabok. Vagy te esetleg arra gondolsz, hogy kosztüm, nadrágkosztüm, meg ilyesmi? :D
2023. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ruha ez. Hiába olcsón szerzed be a ruháidat, ha nem tudod kihasználni őket, akkor mindenhogy ez csak hely és pénzpazarlás. Ha nem sikerül eladni, de szabadulnál tőlük, akkor adományozd el őket.
2023. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértegetésből írom de gardróbcserén meg vinteden a legtöbb eladással rendelkező profilok mind elegáns, nőies ruhákat árulnak. Valószínű ódivatúak vagy szimplán ízléstelenek a ruháid azért nem tudod eladni. A ruha mennyisége nem lenne gond ha hordanád őket. Így viszont kicsit gyűjtögetősen hangzik az egész, főleg hogy 26 évesen nem tudom elképzelni milyen ruhát tudnál felvenni utcára amit 13 évesen is hordtál. Nekem is van ilyen korból megmaradt ruhám mert én se nőttem azóta, de azok csak ilyen basic itthoni ruhák amit takarításhoz veszek csak fel.
2023. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok én is abban a tekintetben, hogy 12 éves korom óta nem nőttem és 16 éves korom óta dönthettem el, hogy mit viseljek, szóval meglepően sok 10+ éves ruhám van (most 32 vagyok). De amit már nem hordtam, kiszelektáltam és ha nem vették meg x idő alatt, beadtam adománygyűjtésbe. Nincs értelme annyi cuccot tartani csak azért, mert még ránk jön, ha úgysem hordjuk. Van most is sok ruhám de igyekszem észszerű keretek közt tartani.
2023. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8 olyan a tested, mint egy 12 éves gyereké? :O Ezt nem hiszem el, akkor veszélyben lennél, kísérleteket akarnának rajtad végezni és cirkuszban mutogatnának kb.
2023. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
100%
9. Nem azt írtam, hogy olyan a testem, hanem hogy nem nőttem. Ugyanakkora a derekam, csípőm és a magasságom. Szerencsére felnőttként izmosabb vagyok, míg gyerekként nagyon sovány voltam de ez inkább a végtagokat érintette, meg pár centivel nőtt a mellbőségem a mellizom növekedése miatt. Mellem érdemben most sincs. Szóval a 12 éves kori póló, kabát, kapucnis pulóver simán jó rám. A nadrágok nem, a lábaim és a fenekem sokkal izmosabbak már de a derékbőségem maradt, így a szoknyák is jók lennének. Sok 12 évesre való blúzom volt pár éve, de aztán súlyzózni kezdtem és nagyobb lettem vállban, ezért végre már hordhatok XS-t :D de a balett ruháim a mai napig 12-14 évesre vannak méretezve.
2023. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!