Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összevissza hordom a ruháimat,...

Összevissza hordom a ruháimat, ez gond? Hogy pl a ,,pizsamám" nem csak a pizsamám? Vannak olyan darabok, amiket olykor pizsamanadrágnak/felsőnek hordok, máskor meg simán napközbeni ruhának hordom, vagy boltba, kirándulni is elmegyek benne.

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. melegítőnadrágokra, pamut rövidnadrágokra, vagy pántos toppokra.

Természetesen mosás választja el őket mindig a különböző viselési módoktól.


2023. márc. 2. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is van ilyen. Pl trikókat meg egyszerű pólókat simán hordok pizsamának, másik nap meg utcára

Nincs ezzel semmi probléma

Persze van olyan ruha, ami nem alkalmas mindkét esetben, de amiket felsoroltál, azok nem tartoznak ezek közé

2023. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam én is ilyet.
2023. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam.
2023. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam.

Most is egy olyan póló anyagú ruha van rajtam alváshoz, amit tuti nyáron felveszek boltba, strandra menni

2023. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gond?
2023. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!