Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (Meleg...) férfiként hogyan...

(Meleg...) férfiként hogyan élhetném meg?

Figyelt kérdés

Vonzó számomra a női öltözködés, a férfit nem szeretem. Rengeteg női ruhát, termékeket és szinte mindent vennék, de félek, hogy elítélnek. Jelenleg egy női nagyon rövid nadrágot szeretnék venni. Heteroszexuális férfi vagyok.


Ezért lenne jó a teljes egyenjogúság, hogy a nők és férfiak se féljenek, ha szeretnék megélni a valódi vágyaikat. Bár öltözködés, divat terén a nőknél elnézőbbek, ha férfi ruhát vesz fel, az aranyos, viszont ez fordítva olyan szégyennek számít, mintha sorozatgyilkos lenne az illető. Bár ha úgy nézzük, igazából a világon semmi nem női és férfias, mert mindenhez csak mi rendeltünk hozzá jelentést.



2023. ápr. 29. 01:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Biztosan lesz olyan, aki elítél emiatt de én is azt mondom viseld azt ami tetszik, és jól érzed magad benne. Végül is csak azok a fontosak, akik így is elfogadnak."

Köszönöm. Bár a borotvált láb biztos garantált agyhalál lesz azoknak, akik alapból elítélik a női ruházatot férfin. :D


Nagyon köszönöm a hasznos tanácsaidat!:)

2023. ápr. 29. 19:24
 12/17 A kérdező kommentje:
9 - Értem, köszönöm a válaszod!:)
2023. ápr. 29. 19:26
 13/17 A kérdező kommentje:
Akik női ruhákat vásárolnak, és férfiként a női részlegnél vannak, Titeket nagyon megnéznek?
2023. ápr. 29. 19:54
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Én pl sokszor vettem már tangákat magamnak, de nem igazán foglalkoznak vele az üzletekben hogy éppen mit nézegetsz, vagy hol vagy. 1x volt olyan is hogy odajött egy eladó lány az Intimissiben és kérdezte hogy segíthet-e. Kapóra is jött mert nem találtam azt a fazont amit előre kinéztem a neten. :D
2023. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
elköltözöl normális országba, és ott senkit nem fog zavarni
2023. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Online veszem, és nem szól be senki. 14 napos visszaküldéssel ma már megoldható. Egyedül a cipő az ami érdekes. Ott már beszólást is kaptam. Utána meg ők beírást a panaszkönyvbe. De csináltam már fogy.véd. ügyet is belőle (azóta be is zárt az üzletük, nem tudom van-e ehhez köze, vagy más miatt). Egyszer "elbeszélgettem" egy ilyen buzgómocsing eladóval, hogy árulja már el nekem, hogy mi tiltja meg, hogy női cipőt vegyek magamnak? Mutasson erre vonatkozó jogszabályt. Max. a garinál hivatkozhatnak a nem rendeltetés szerű használatra de az egy másik terület lesz.
2023. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
… alacsony a kerítés.
2023. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!