Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha férfiként otthon kényelmes...

Ha férfiként otthon kényelmes ruhában home office-oznék 9-5-ig, de azért nem pizsamában, mackónadrágban vagy köntösben, akkor milyen viseletek vannak amik kinézete is jó?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod, neked mi a kényelmes.
2023. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A farmerszerű nadrágok kényelmetlenek. A köntös a legkényelmesebb, csak az hülyén nézne ki ha a közelemben utcai öltözékben sürögnek délután, ha becsöngetnek, stb.
2023. ápr. 28. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Melegítőnadrágból van olyan, ami kényelmes, de normálisan néz ki és nem kell szégyenkezned, ha valaki csenget és úgy lát.
2023. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
veszel egy selyem házikabátot. több százezer forint
2023. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Szégyellje magát, aki csak úgy becsönget... hát komolyan, mi ez már? Becsönget valaki valahová, azt elvárja, hogy frakkban nyissanak ajtót?
2023. ápr. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi bajod a mackónadrággal(szabadidőnadrággal)?

Én is home office ba vagyok időnkent.Havi 1- 2 hetet.

Lezser ,kényelmes, pont otthonra van kitalálva.Vannak minőségi igényes nadrágok ,válassz azok közül!

Az meg hogy jön valaki..

Hataztán mivan ha jön?

Ha nem home office ba vagy, akkor is jöhet barki.Erre én biztosan nem fogok kiöltözni hacsak nem vmi komoly üzleti partner,vagy ügyfél, de az meg ritka, és időpontra van ugyis megbeszélve.

2023. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Állítólag még feleségek is panaszkodnak hogy a férjük milyen ápolatlanul, lepukkantan néz ki otthon home office-ban borostásan, mackónadrágban, stb.
2023. ápr. 30. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én selyem pizsamát szoktam felvenni, köntössel. Számomra ez a legkényelmesebb laza szett otthonra ha nem kell kimozduljak. Tudom nem egy gyakori, de ez van.
2023. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!