Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (Meleg...) férfiként hogyan...

(Meleg...) férfiként hogyan élhetném meg?

Figyelt kérdés

Vonzó számomra a női öltözködés, a férfit nem szeretem. Rengeteg női ruhát, termékeket és szinte mindent vennék, de félek, hogy elítélnek. Jelenleg egy női nagyon rövid nadrágot szeretnék venni. Heteroszexuális férfi vagyok.


Ezért lenne jó a teljes egyenjogúság, hogy a nők és férfiak se féljenek, ha szeretnék megélni a valódi vágyaikat. Bár öltözködés, divat terén a nőknél elnézőbbek, ha férfi ruhát vesz fel, az aranyos, viszont ez fordítva olyan szégyennek számít, mintha sorozatgyilkos lenne az illető. Bár ha úgy nézzük, igazából a világon semmi nem női és férfias, mert mindenhez csak mi rendeltünk hozzá jelentést.



2023. ápr. 29. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél fel azt, amit akarsz. Ne érdekeljen más véleménye. Nem másoknak öltözködsz, igaz?

Tudod, hogy van, "ha valakinek problémája van vele, az az ő problémája, nem a tiéd" :)

2023. ápr. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most meleg vagy (a címben ez van), vagy heteroszexuális (később meg ezt írod)?

De mindegy is, nem lényeg. A hülye társadalmi konvenciókat én is utálom. Pl hogy egy pasasnak szigorúan legalább térdig kell érnie egy rövidnadrágnak. Miért?! Én is szeretem a rövidebbeket, kb combközépig érőeket. Nyáron kánikulában utcára is szoktam ilyeneket felvenni. Még nem bámultak meg, beszólást sem kaptam miatta. Ismerősi körben volt egyedül aki megjegyezte, de nem bántóan, hogy mennyire rövid gatyákat hordok.

A nagyon rövid női nadrágot (pitsagatya) én is túlzásnak tartanám. Az alkatodtól, összképtől függően lehet akár ízléstelen is. Ez kerülendő.

Olyan is volt már velem, hogy női farmert vettem magamnak. Semmi fétisem nincs ezzel kapcsolatban. Egyszerűen csak megtetszett, méretben passzolt, nem flitteres, szívecskés, tehát ránézésre nem ordít róla hogy női. Ezért megvettem.

2023. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Most akkor meleg vagy hetero vagy? A kérdésben még meleg, a leírásban hetero...
2023. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Komoly fogalomzavar van a fejedben.

Amiről te írsz, az a transzvesztita. Vannak amúgy itthon klubok, ahol női ruhába öltözött pasik fellepnek és eloadnak egy műsort.


Egyébként meg vannak olyan események, amik elbirjak úgymond azt, hogy elnezobb legyen a közönség ilyen szempontból(fesztivalok pl) oda nyugodtan felvehetsz bármit.

2023. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem vagyok meleg, a magyarázást a megjegyzés végére írtam volna, de elfelejtettem: azért írtam oda, mert a családom szerint meleg vagyok, de sosem vonzottak a férfiak, és nőnek sem gondolom magam. 25 éves hetero férfi vagyok.
2023. ápr. 29. 11:59
 6/17 A kérdező kommentje:

1-es!

Igaz, köszönöm szépen!:)

Te is hasonlóan öltözködsz?:)



2-es!

Örülök, hogy Te is mersz máshogy cselekedni, mint ahogy "kellene".

Női rövidnadrágokat hordasz? Én akárhol kerestem, sehol sem találtam férfi térd feletti nadrágot.


"A nagyon rövid női nadrágot (pitsagatya) én is túlzásnak tartanám. Az alkatodtól, összképtől függően lehet akár ízléstelen is. Ez kerülendő."

Milyen alkatúnak kéne lennem szerinted, hogy ne legyen túlzás?

Valószínűleg nem vennék fel utcára olyat, ha nem állna jól, azért nem akarok annyira túlzásokba esni.:D


Ha nagyon tetszene egy virágos, szivecskés, hordanád?

2023. ápr. 29. 12:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Női rövidnadrágokat hordasz? Én akárhol kerestem, sehol sem találtam férfi térd feletti nadrágot."

Nem. De valóban nehéz rövidet találni. Én netről rendeltem tavaly és az előtt is. Gondoltam idénre is veszek más színben, de már csak azt látom hogy kifutott, nem elérhető a termék. Valóban nehéz férfi rövid rövidnadrágot kapni. A combközép fölé érő női gatya már nekem is túlzás lenne. Itthonra, a kertbe még csak-csak felvenném, de a városban, vásárolni, vagy munkába már nem ilyenben mennék.


"Ha nagyon tetszene egy virágos, szivecskés, hordanád?"

Nem.

2023. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Biztosan lesz olyan, aki elítél emiatt de én is azt mondom viseld azt ami tetszik, és jól érzed magad benne. Végül is csak azok a fontosak, akik így is elfogadnak.


Ha viszont nagyon félsz az ismerőseid véleményétől (ami amugy teljesen érthető, én is tuti ideges lennék miatta) csinálhatod úgy hogy nem egyik pillanatról a másikra hirtelen stílust váltasz, hanem fokozatosan, hogy "megszokják" úgymond, mert tényleg van aki furcsának találja, ezzel nem lehet mit kezdeni. Meg például munkahelyen meg ilyesmi (persze ez attól is függ hol dolgozol, mennyire kell odaillően öltözködni) oda is vehetsz női ruhákat csak visszafogottabban, ne annyira legyen feltűnő, hogy női. Csak azért, hogy nehogy bajod legyen belőle utána. Bár ezt már te tudod milyenek ott a kollégáid, főnököd. De ha barátokkal, családdal mész valahova akkor már szerintem nyugodtan elengedheted magad és öltözködhetsz bátran úgy ahogy szeretnél, mert ha igaz barátok akkor őket úgyse fogja érdekelni hogy nézel ki.

2023. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"1-es!

Igaz, köszönöm szépen!:)

Te is hasonlóan öltözködsz?:)"


Igen, csak éppen én nő vagyok.

2023. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7-es, hol vásárlod a rövidnadrágokat?
2023. ápr. 29. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!