Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekem sokkal jobban tetszenek...

Nekem sokkal jobban tetszenek azok a lányok, akik szoknyában, blúzban, harisnyában vannak. Nálatok is így van ez?

Figyelt kérdés

Ha van két lány, aki számomra szimpatikus, közülük biztos azt választanám, akin szoknya, blúz és harisnya van.


26/F



2022. aug. 9. 07:29
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

29: Nem, a kérdésnek nem volt témája, hogy csesztessétek azokat, akik farmer-pólóban vannak, mert a kérdés a szoknya/blúzról szólt.


Értelmezni tessék. :D Én pont megvédeni akartam a farmer-pólósokat a hülyéktől, akik nem tudják megkülönböztetni a "nekem nem tetszik"-et, a "nem normális"-tól.

2022. aug. 10. 10:16
 32/38 anonim ***** válasza:
73%

#31

Ja, én meg a tornacipős kommentelő vagyok, nem kell megvédeni, azt hittem lehet diskurálni hiszen a kérdésedre nagyon hamar megkaptad a választ. De akkor oké. :D

2022. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%
Neki is nagyon tetszik a harisnyás lányok, sokkal jobban, mint a farmerosok. Sajnos kevesebb hordják.
2022. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 gabor49 ***** válasza:
50%
a harisnya fontos egy csajon de az barmihez megy pl nadrág rövidnaci is
2022. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
75%
3-as legyen akármilyen meleg én felveszek egy fekete harisnyát, pont azért mert nem akarok nadrágot viselni, de nem szépek a lábaim eléggé ahhoz, hogy harisnya nélkül legyek😅
2022. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
61%
8-as! Az amúgy miért probléma ha megnézünk egy nőt aki szoknyában és harisnyában van öltözve? Szerintem elegáns, és igazán nőies viselet.
2022. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyjából mindegy, viszont jó, ha igényesen öltözik. Szeretem a szoknyát, de a nadrág is jó. Általában inkább a visszafogottságot kedvelem. Nem jön be a túl mély dekoltázs, vagy ha a lány feneke szinte kivan.
2023. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!