Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekem sokkal jobban tetszenek...

Nekem sokkal jobban tetszenek azok a lányok, akik szoknyában, blúzban, harisnyában vannak. Nálatok is így van ez?

Figyelt kérdés

Ha van két lány, aki számomra szimpatikus, közülük biztos azt választanám, akin szoknya, blúz és harisnya van.


26/F



2022. aug. 9. 07:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

#10

Attól még hogy valami neked nem tetszik, még nem lesz "gusztustalan".

Tornacipőt hordok farmerhez is, szoknyához is, majdnem mindenhova. Tiszták, szagtalanok. Semmi gusztustalan nincs bennük, max a talpuk koszos de az minden típusú cipőnek...

2022. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy nektek is tetszenek-e a lányok szoknyában/blúzban/tornacipőben? Ha lány vagy, akkor szereted-e ezeket.


Ha valaki válasza nem, annak szíve joga. Kéretik nem legusztustalanozni ismeretlenül más ízlését, akár igen, akár nem a válasza a kérdésemre.

2022. aug. 9. 11:49
 13/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondom, hogy nem csinos egy szoknya-blúz kombó, de az átlag hétköznapokon nekem sokkal jobban imponál az egyszerű, lazább, vagányabb öltözködés a lányoknál.

Farmer, bő pólók, hoodiek, kockás ingek, stb.

Az utcán is nagyobb eséllyel kelti fel a figyelmemet egy ilyen stílusú nő.


F

2022. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
70%
Nekem pont ez a stílus nem jön be, de kinek mi.
2022. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
22%
Torna cipő tornára való...😂Igaz sztm. tuti több mint 20évvel öregebb vagyok nálad 40+ként, így nekem már az igazi nők tetszenek nem slampos kislányok.Az én időmben is voltak szakadt farmeros, tornacipős hippi stlusúak, mindent lehetett rájuk mondani, csak azt nem, hogy szépek és nőiesek...
2022. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
66%

#15

Ha rám gondolsz, akkor 30 vagyok, nem kislány. (#11)

Nagyon rossz lehet hogy nem mindenki a te személyes ízlésednek megfelelve akar élni, sajnállak (nem).

Én se gondolom különösebben nőies cipőnek, de rohangáláshoz, cipekedéshez, vagy bringázni, tömegközlekedni és kavicsos úton sétálni bizony praktikusabb mint egy körömcipő, tehát akkor is ezt fogom viselni ha pár sértett fiúkának nem tetszik - sőt, ami azt illeti nekem ez is pozitívum, hogy a fétisesek legalább nem találnak be.

¯\_(ツ)_/¯

2022. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
50%
#15 Hogy várod el, hogy a nők nőiesen öltözködjenek, ha te meg nem öltözködsz férfiasan? Te vagy az a leggings meg skinny jeans mániás majom, aki az egész testét csupira borotválja és itt szokta b.zizni a bőfarmert viselő nőket. 😂🤣
2022. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Lehetne, hogy ne a kérdés alatt vitassátok mrg az egyéni szociális problémáitokat?
2022. aug. 9. 15:27
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

#18

Azt hittem azért írod ki a kérdést, hogy le lehessen írni kinek mi a véleménye a csinosabb női öltözködésről.

2022. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
A blúz, szoknya, harisnya párosításról. Ti meg vitatkoztok a farmerekről.
2022. aug. 9. 17:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!