Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekem sokkal jobban tetszenek...

Nekem sokkal jobban tetszenek azok a lányok, akik szoknyában, blúzban, harisnyában vannak. Nálatok is így van ez?

Figyelt kérdés

Ha van két lány, aki számomra szimpatikus, közülük biztos azt választanám, akin szoknya, blúz és harisnya van.


26/F



2022. aug. 9. 07:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Férfiként imádom a női lábakat és combokat harisnyában, de ilyen melegben még nekem is furcsa lenne ha egy nőt abban látnék (ünnepi alkalmakat kivéve)


Esetleg sűrű szövésű neccharisnyában ha borúsabb/szeles nap lenne, az viszont tetszene rajtuk :)

2022. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Nem is a mostani melegre szól a kérdés, hanem általában.
2022. aug. 9. 18:29
 23/38 anonim ***** válasza:

Általában igen, nagyon is: gyakran veszek alkalmi partnereimnek lehelletvékony (8-10 Denes) combfixeket, harisnyanadrágokat amik beindítanak :)


Néha jó érzés rombolni is egy kicsit, cafatokra tépni és érezni a bőrt a kisebb-nagyobb lyukakon át 😋

2022. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
A szoknya-blúznak kéne a hangsúlyos résznek lenni az öltözékben, nem a harisnyának, de jól ráugrottatok a harisnyára.
2022. aug. 9. 18:50
 25/38 anonim ***** válasza:
55%
Neked nem is a csajok tetszenek, hanem a ruhák.
2022. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
A csajok ilyen ruhában.
2022. aug. 9. 20:28
 27/38 anonim ***** válasza:
65%
Engem nagyon beindít, ha egy lány elegánsabb ruhákat visel. A blúzok a kedvenceim, az mindegy hogy szoknyával vagy nadrággal veszi fel.
2022. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
aztán mászkálhatsz vele a templomba
2022. aug. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nem tudom feltűnt-e, de a nők nagy része vagy farmer-pólóban van, vagy csinos/elegáns ruhában. Nyilván ez a kettő együtt jár témaként, hiszen ha azt mondod egyik vagy másik "csinosabb" akkor felmerül hogy mihez képest.

A blúz-szoknya-harisnya lehet elegáns és nézhet ki jól, de igenis hozzá tartozik hogy sokszor nem praktikus, sajnálom ha ez számodra nem pozitívum, de attól még tény.

2022. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
én lányként szinte mindig szoknyát (és ha nincs nyári meleg akkor harisnyát is) viselek, és meg szoktak nézni az utcán. úgyhogy szerintem a pasiknak sokkal jobban bejön a szoknya mint a nadrág.
2022. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!