Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bejövős még ez a stílus? Vagy...

Bejövős még ez a stílus? Vagy már annyira kiment a "divatból"

Figyelt kérdés

De tényleg, létezik még ilyen ember?:D Nyilván a képek alapján igen, de én itt nem nagyon látok. Itt az országban...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. máj. 31. 23:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

13:28

De ez még ilyen 90-es évek + 2000-es évek style, azért hittem azt, hogy kihalt.. De sztem közben már rájöttem miért nem találok ilyen cuccokat, mert itt errefele nem nagyon látok ebben a stílusban senkit, tehát valószínű ezért is nincs itt a boltokban ilyen stílusú ruha, mert nincs rá igény.. Igen, ez a baj, hogy csak letisztultabbak vannak, lehet találni nagy nehezen, de azt is a férfi osztályon, azért köszi szépen a választ, az már jó jel hogy BP-n már terjed, akkor lehet lassan ideér hozzánk is:D

2022. jún. 5. 22:39
 22/22 anonim válasza:
Én nem Debrecenben szoktam néha néha ilyet látni. De szerintem ez inkább Amerikában népszerű.
2022. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!